Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

Kızımı sahiplendirmek istiyorum

8 yaşındaki güzeller güzeli iran kızımı önemli sağlık problemimizden dolayı ona çok iyi bakacak bir aileye vermek istiyoruz.

img

tütü

16 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kedinizi sahiplendirmediyseniz sahiplenmek istiyorum istanbuldayım ben mail adresim [email protected] resmini atabilirseniz çok seviniirm 

tütü yazdı :
8 yaşındaki güzeller güzeli iran kızımı önemli sağlık problemimizden dolayı ona çok iyi bakacak bir aileye vermek istiyoruz.

img

nahide96

6 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

tütü yazdı :
Merhabalar efendim tütünüze aile olmak istiyorum [email protected] email atarsanız reesmini ve bilgileri memnun olurum

img

Acetsedef

6 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kızınızı sahiplenmek ve aile olmak istiyorum [email protected] resim ve bilgilerini email atarsanız sevinirim

img

Acetsedef

6 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Ankara da oturuyorum, ilanınız güncel mi?

tütü yazdı :

img

deryataca

6 yıl 4 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nahide96 yazdı :

merhaba kedinizi sahiplendirmediyseniz sahiplenmek istiyorum istanbuldayım ben mail adresim [email protected] resmini atabilirseniz çok seviniirm 

tütü yazdı :

mrb benim 7aylık guzel bir kızım var ona arkadas istıyorum kızınıza sahiplenmek istiyorum bir kızımdaha olursa cok sevinirim kesinlikle kotu niyetli degilim benimkide kız isrerseniz resimle karnesinide gonderebilirim

img

ozlem86

6 yıl 4 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ