Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Dişi kedimiz için uygun eş arıyoruz

Merhaba British Shorthair 2 yaşındaki kızımız için uygun eş arıyoruz..Beylikdüzü - Büyükçekmece civarı..

img

blgm

6 yıl 6 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

0538 509 26 26 Lilac british shorthair oğlumuza eş arıyoruz bence görmelisiniz

img

hakangumustas

ÖZEL MESAJ

Selam kızgınlığa girmiş bi 6 aylık british erkek kedim var Beylikdüzü’nde oturuyorum 

hakangumustas yazdı :

img

Dmla

ÖZEL MESAJ

Selam kızgınlığa girmiş bi 6 aylık british erkek kedim var Beylikdüzü’nde oturuyorum 

hakangumustas yazdı :

img

Dmla

ÖZEL MESAJ

Selam kızgınlığa girmiş bi 6 aylık british kedim var Beylikdüzü’nde oturuyorum 

blgm yazdı :

Merhaba British Shorthair 2 yaşındaki kızımız için uygun eş arıyoruz..Beylikdüzü - Büyükçekmece civarı..

img

Dmla

ÖZEL MESAJ

Beyaz scottish fold 17 aylık oğlumuz kızınıza talip 507 2421419

img

aldese

6 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 

halen kedinize eş arıyorsanız beykent teyiz bizde british gri 1 yaşına 1 ay olan çok tatlı bir oğluşumuz var

0532 6634118 den arayabilirsiniz

img

Bademiko

8 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. 1 buçuk yaşında blue scottish fold oğlum var. Kızınıza hala eş arıyorsanız haber bekleriz. Sağlıklı ve aşıları tam.

blgm yazdı :

img

Hanish

6 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba Silivri'de oturuyorum belirttiğiniz yerre oldukça yakın. 2 yaşında gri renk, kehribar gözlü erkek Scottish Fold kedime eş arıyorum. [email protected]

blgm yazdı :

img

grell

6 yıl 6 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 3 yaşında safkan Beyaz renk scottish fold erkek kedimiz var ve beylikdüzündeyiz şuanda kızgın durumda eğer çiftleştirmeyi düşünürseniz lütfen bana 05458961104 nolu numaran ulaşabilir misiniz teşekkür ederim aşıları tamdır

blgm yazdı :

img

ermancam01

6 yıl 6 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ