Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Bebeğim

Cinsini bilmiyorum erkek bir aylık oyuncu büyümeyen cinsten.çok seviyorum ama vermek zorundayım çünkü eşim istemiyor bende eşim gelince köpeği saklıyorum köpekte huzursuz onu mutlu edicek o gözlerindeki o güzel bakıştan mutlu olan bir insana vermek isterim istanbulda oturuyorum 

img

canooo11

6 yıl 5 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

canooo11 yazdı :

Cinsini bilmiyorum erkek bir aylık oyuncu büyümeyen cinsten.çok seviyorum ama vermek zorundayım çünkü eşim istemiyor bende eşim gelince köpeği saklıyorum köpekte huzursuz onu mutlu edicek o gözlerindeki o güzel bakıştan mutlu olan bir insana vermek isterim istanbulda oturuyorum 

merhabalar..eğer bir resmi var ise yollarmisiniz..kizlarim icin bir köpek sahiplenmek isterim.. tel: 0533 343 52 11

img

Akin74

6 yıl 5 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba aylardir kucuk irk kopek arastiriyorum nerede yasiyorsuz sahiplenmek isterim yakin sehir ise gelip alabilirim zuhalim1834 @gmail.com 05416988784

canooo11 yazdı :

img

Zuzi

6 yıl 5 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ