Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

sahiplendirme

british short hair cinsi kedimi sahiplendirmek istiyorum 3 yaşında yeni evlendik eşimin kediye alerjisi olduğunu öğrendik 

img

emi

6 yıl 5 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kediniz erkek mi, disi mi? Nerde yasiyorsunuz. Il disina sahiplendirebilir misiniz? Benim evde bir kedim daha var.

img

Elifbade

6 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba,nerede yaşıyorsunuz acaba? ben de british short hair arıyorum.

emi yazdı :

british short hair cinsi kedimi sahiplendirmek istiyorum 3 yaşında yeni evlendik eşimin kediye alerjisi olduğunu öğrendik 

img

begumycbyk

6 yıl 5 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kedinizin kedim ollmasini isterim detayli konusup bi karar alabiliriz sahiplendirme yapmadiysaniz

emi yazdı :

img

svdkcbyk

6 yıl 5 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 05356471805 sahiplenmek isterim

emi yazdı :

img

Volkandd

6 yıl 4 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ilanınız güncel mi? Ankara da oturuyorum, ilanınızla ilgileniyorum.

emi yazdı :

img

deryataca

6 yıl 4 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb benim bir kızım var sahiplendirmediyseniz cok isterim

emi yazdı :

img

ozlem86

6 yıl 4 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dişi ise erkek kedim var sahiplenmek istiyorum onun da annesi olurum iletişim:5307012920

emi yazdı :

img

ecebus

6 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ