Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz çay bardağı pomeranik köpek yavruları - 2.sayfa

Veteriner hekim tarafından kontrol edilmiş sağlıklılardı ve tamamen sağlıklıydı, ayrıca aşılanmışlardı ve mikroçip atmışlar, orada çok samimi. 9 haftalık ve iyi evlere gitmeye hazırlar, kurtulmuş ve uçuyorlardı, onlarla ilgili bilmek istediğiniz başka bir şey için lütfen iletişime geçin.

img

serg123

6 yıl 3 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben köpeği sahiplenmek istiyorum. .lütfen iletişime geçelim..telim 05054020543 size nasıl ulaşabilirim?

img

sd83

6 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben köpeği sahiplenmek istiyorum. .lütfen iletişime geçelim..telim 05054020543 size nasıl ulaşabilirim?

img

sd83

6 yıl 2 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kolay gelsin kayseride oturuyorum benim de köpeğim vardı süs köpeğim pomeranian calmislardi koşulsuz şartsız bakabilirım telefon numaram 0567666635 ulaşabilirsiniz burdan bana

img

Irfnyee

6 yıl 2 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam ben daha önce defalarca köpek besledim en son beslediğim pomeranian boo idi erkek sarışın düşünürseniz talibim ayrıca tüm aşılarını antalya international hayvan hastanesinde aşı ve tüm bakınlarını yaptırıyorum

img

Cemo3462

6 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Sahiplenmek istiyorum yardımcı olur musunuz 

serg123 yazdı :

Veteriner hekim tarafından kontrol edilmiş sağlıklılardı ve tamamen sağlıklıydı, ayrıca aşılanmışlardı ve mikroçip atmışlar, orada çok samimi. 9 haftalık ve iyi evlere gitmeye hazırlar, kurtulmuş ve uçuyorlardı, onlarla ilgili bilmek istediğiniz başka bir şey için lütfen iletişime geçin.

img

Em1978

6 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba ucretsiz ise bende sahiplenmek istiyorum. 0 533 3258483. lutfen arar mısınız

img

ceydaa35

6 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ankarada oturuyorum. Köpeklerin birini sahiplenmek istiyorum. Çocuklarım ile çok istiyoruz yavru için evimiz musait teşekkür ederiz

img

Flz

6 yıl 2 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ankarada oturuyorum. Köpeklerin birini sahiplenmek istiyorum. Çocuklarım ile çok istiyoruz yavru için evimiz musait teşekkür ederiz

img

Flz

6 yıl 2 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben bir tanesine sahiplenmek istiyorum ücretsiz ve çok istiyorum inanın numaram 05305521170 lütfen bana ulaşın 

serg123 yazdı :

img

Iremkuscu95

6 yıl 1 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben bir tanesine sahiplenmek istiyorum ücretsiz ve çok istiyorum inanın numaram 05305521170 lütfen bana ulaşın köpek eğitimini çok iyi biliyoruz evimizde köpek için çok uygun Konya dayız gerçekten çok istiyorum 

serg123 yazdı :

img

Iremkuscu95

6 yıl 1 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ