Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

çocuklarla anlaşabilen köpek sahipllenmek istiyoruz

3 kızım var onlarla iyi anlaşabilen bir köpek sahiplenmek istiyoruz 

img

hilalcvs

6 yıl 3 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 

05434750169 numaram 

Belçika kurdu ve labrador karışımı bir köpeğimiz var çok küçüktü aldığımızda. Şimdi 6 aylık oldu. Çok seviyoruz fakat oğlum işe başladığı için ilgilenemiyor.ben de çalışıyorum.  Bütün gün oynamak isteyen şirin bir köpeğimiz var. Kıyamıyoruz herkese vermeye. Mutlu olacağı bir yuva arıyoruz. Watsapptan videolarını atabilirim ilgilenirseniz. 

hilalcvs yazdı :

img

Yasmin74

ÖZEL MESAJ

Yasmin74 yazdı :

ev ortamında bakacağım için büyük köpek ten ziyada küçük istiyoruz 

Merhaba 

05434750169 numaram 

Belçika kurdu ve labrador karışımı bir köpeğimiz var çok küçüktü aldığımızda. Şimdi 6 aylık oldu. Çok seviyoruz fakat oğlum işe başladığı için ilgilenemiyor.ben de çalışıyorum.  Bütün gün oynamak isteyen şirin bir köpeğimiz var. Kıyamıyoruz herkese vermeye. Mutlu olacağı bir yuva arıyoruz. Watsapptan videolarını atabilirim ilgilenirseniz. 

hilalcvs yazdı :

img

hilalcvs

ÖZEL MESAJ

Çocuklarla çok iyi anlaşan Golden Retriever ilgilenirseniz ve kuşadası na yakınsanız verebilirim. 1 yaşında erkek. Çok sakin ve uyumlu. 3 kızım var onlarla iyi anlaşabilen bir köpek sahiplenmek istiyoruz 

img

Ertan09

6 yıl 2 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 6 aylik asili tuvalet egitim erkek french buldog var cocuklarla arasi mükemmel 2 yaşında oglum var kukagini isiriyo hayvan okadar uysalki tepki vermiyo :))) Arayin konuşalım 0553745 25 89

img

Derya1982

6 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ