Yazan Mesaj
Gönderilme Tarihi : 22.01.2018 15:23:56        Mesaj Id : 315313   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Hedef kuluçka Makinaları 2014 yılından bu yana kuluçka makinesi ithal ederek Türkiye içerisinde perakende ve online olarak satış yapmaktadır. Kuluçka makinesi yanı sıra kuluçka makinesi malzemeleri ve bir çok hobi ürününü kullanıcısıyla buluşturan bir imalat ithalat ihracat firmasıdır. 2016 itibariyle piyasaya giren hedef kuluçka makinaları, kendi imal ettiği makinaları da hem yurt içinde hemde yurt dışına toptan ve perakende satmaktadır.

Merkezi Antalya-Alanya'da olup Ankara, İstanbul'da irtibat büroları ve dağıtım ofisleri bulunmaktadır. Bizi 7/24 arayabilir, bilgi alabilir, satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Hedef kuluçka makineleri bir yıl fabrika garantili olup arızalarda direk ürün değişiminde bulunmaktayız. Ürün değişimi sırasında kargo ücretlerini alıcı ödemektedir. Sıfır ürünlerde çıkan problemlerde kargo masrafını firmamız karşılar. Ürünü bizim anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi sizden teslim alır ve yeni ürünü size teslim eder. 

Hedef Kuluçka Makineleri satın alma işlemini sitemiz üzerinden gerçekleştirebilir ve ayrıca telefonla da sipariş verebilirsiniz. Ürün teslimat süremiz alacağınız ürünün stok durumuna göre değişiklik gösterebilmektedir. Satış sonrası ilk çıkımı alana kadar teknik destek servisimiz sürmektedir. Makine ayarları, yumurta yerleşimi vs. bu konularda bizi sürekli arayabilir yardim isteyebilirsiniz.

Teknik servis ekibimiz, sabah saat 08:00 ile gece saat 02:00 arası hizmet vermektedir. Kuluçka makinenizin kapasitesi üretimde size küçük gelmeye başladığı andan itibaren makinenizi ikinci el olarak yine hedef kuluçka üzerinden hedef kuluçka garantisiyle satabilir ve daha büyük bir kuluçka makinesi satın alabilirsiniz.

Telefon: 0532 371 10 64-0533 130 31 04
Web Sitesi:https://hedefkulucka.com/