Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

3 bucuk aylik scottish fold kızımı mecburiyetten sahiplendiriyorum

Asılarının tamamı yapildi henüz cok kücük tek istedigi gercek sevgi ve oyun,onun isteklerini karsilayabilecek gercekten sevip koruyacak bir aile ariyoruz.

img

Asliidil

6 yıl 1 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba mümkünse miniği sahiplenmek istiyoruz 05396556500 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz benimle :) iyi günler dilerim

Asliidil yazdı :
Asılarının tamamı yapildi henüz cok kücük tek istedigi gercek sevgi ve oyun,onun isteklerini karsilayabilecek gercekten sevip koruyacak bir aile ariyoruz.

img

bussdemirel

ÖZEL MESAJ

Merhaba,

Onun yeni ailesi olmayı çok isteriz. Bir fotoğrafı var mı bu güzel kızın?

Asliidil yazdı :

img

tuciii

ÖZEL MESAJ

merhaba ben istanbul halkalıda annemle yaşıyorum ikimizde çok uzun zamandır bir kedi sahiplenmek istiyoruz ,emin ellerde bakılacağından şüpheniz olmasın ,eğer ulaşırsanız oldukça sevinirim ;

05349751607 

img

gozdeeldemir

6 yıl 2 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, sahiplenmek istiyoruz 507 300 23 60 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz. İyi günler

img

volkanbaydur

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben yalnız yaşıyorum tam bir scottish aşığıyım ancak hasta bir ırk olduğu için para ile satın alınarak üretimlerine katkı sağlamaya da gönlüm el vermiyor. Gerçekten ömür boyu sahiplenmek isterim. 542 422 38 55 bu numaradan bana ulaşırsanız çok sevinirim. 

bussdemirel yazdı :

Merhaba mümkünse miniği sahiplenmek istiyoruz 05396556500 bu numaradan iletişime geçebilirsiniz benimle :) iyi günler dilerim

Asliidil yazdı :

img

ilkaygk

ÖZEL MESAJ

Merhaba iyi aksamlar ben kedinizi sahiplenmek istiyorum kedinize omur boyu sahip cikacigim isterseniz takip karsligi da verebilirsiniz bana ulasin lutfen TeL 0552 228 10 83

img

Busradem

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Istanbul da yasiyorum daha once kedi bakmistim ve uzun zamandir yeni bir yavruya sahip olmayı istiyordum. Umarim benimle iletişime geçersiniz. Sahiplenmeyi çok isterim. Çok iyi bakacagimdan emin olabilirsiniz 05378168580

img

Tulaysertkaya

6 yıl 1 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba. Istanbul da yasiyorum daha once kedi bakmistim ve uzun zamandir yeni bir yavruya sahip olmayı istiyordum. Ailemle birlikte bakacağız. Umarim benimle iletişime geçersiniz. Sahiplenmeyi çok isterim. Çok iyi bakacagimdan emin olabilirsiniz 05378168580

img

Tulaysertkaya

ÖZEL MESAJ

Merhaba iki kizim var ailelerimizde kedi bakan cok kisi var bir tek bizde yok bizde istiyoruz artik kizlarim büyüdü hayvanlara karsi cok ilgililer esimle bende öyle 05422297422 numaramiz eger dusunurseniz biz seve seve bakariz hayirli aksamlar Asılarının tamamı yapildi henüz cok kücük tek istedigi gercek sevgi ve oyun,onun isteklerini karsilayabilecek gercekten sevip koruyacak bir aile ariyoruz.

img

Dlkcra

ÖZEL MESAJ