Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

3 bucuk aylik scottish fold kızımı mecburiyetten sahiplendiriyorum - 2.sayfa

Asılarının tamamı yapildi henüz cok kücük tek istedigi gercek sevgi ve oyun,onun isteklerini karsilayabilecek gercekten sevip koruyacak bir aile ariyoruz.

img

Asliidil

6 yıl 2 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

🙏

img

Dlkcra

6 yıl 2 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ismim ceyhun istanbul avcılardayım 10 seneyi aşkın kedi baktım sahiplenmek istiyorum sahiplendirilmediyse 0555 352 85 37 ulaşabilirsiniz istediğiniz zaman alabilirsiniz gelip alırım.

img

Ceyhunsener

6 yıl 4 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba çok iyi bakarım ceyhun ben 0555 352 85 37 ulaşabilirsiniz avcılarda oturuyorum her türlü ihtiyacını veterinerlik fakültesinde karşılayabilirim 10 seneyi aşkın kedi baktım kedimi kaybettim vefat etti scottish bakmak istiyorum sahiplendirilmediyse lütfen ulaşın

Asliidil yazdı :
Asılarının tamamı yapildi henüz cok kücük tek istedigi gercek sevgi ve oyun,onun isteklerini karsilayabilecek gercekten sevip koruyacak bir aile ariyoruz.

img

Ceyhunsener

ÖZEL MESAJ

0555 352 85 37 ceyhun lütfen sahiplendirilmediyse ulaşın çok iyi bakarım ömürlük her ihtiyacı karşılarım

img

Ceyhunsener

ÖZEL MESAJ

Ceyhun ben 0555 352 85 37 her ihtiyacını karşılar ömürlük bakarım sürekli haberdar olursunuz 10 sene kedi baktım kedim vefat etti yine sahiplenmek istiyorum

Asliidil yazdı :

img

Ceyhunsener

ÖZEL MESAJ

Ömürlük bakar gerçekten sever ilgilenip yanımdan ayırmam takip edebilirsiniz haberdar olursunuz video fotograf atarım sahiplendirilmediyse sahiplenmek istiyorum 0555 352 85 37

img

Ceyhunsener

ÖZEL MESAJ

Merhaba sahiplendirilmediyse sahiplenmek isterim

img

blgckr

6 yıl 3 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Asliidil yazdı :slm minik sahiplendirildimi

img

pisipisicikler

6 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba sahiplnemek isterim. 05303946463 telefondan ulaşailirseniz sevinirim:)

Asliidil yazdı :

img

segul1986

6 yıl 2 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, sahiplenmek isterim. 05343854155 den bana ulaşabilirsiniz. ankarada yaşıyorum.

img

selinays

6 yıl 2 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ