Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Ücretsiz kedi sahiplenmek istiyorum

Merhabalar Ankara'da yaşıyorum. Yavru kedi sahiplenmek istiyorum.Mümkünse  2-2,5 aylık civarı ve dişi kedi istiyorum. Cinsi farketmez. Küçük istememin nedeni ömürlük istediğim için eğer küçüklükten alışırsa daha iyi olur. Güven konusunda emin olamazsanız da numaranızı yazın whatsapp üzerinden görüşelim. 

img

damlaozclkx

6 yıl 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba damla eğer aradığını bulamadıysan istediğin özellikte kedi var eğer istersen mesaj yazabilirsin

damlaozclkx yazdı :

Merhabalar Ankara'da yaşıyorum. Yavru kedi sahiplenmek istiyorum.Mümkünse  2-2,5 aylık civarı ve dişi kedi istiyorum. Cinsi farketmez. Küçük istememin nedeni ömürlük istediğim için eğer küçüklükten alışırsa daha iyi olur. Güven konusunda emin olamazsanız da numaranızı yazın whatsapp üzerinden görüşelim. 

img

Boncuk06

5 yıl 11 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Damla Hanım merhaba,

whats updan yazışabilirmiyiz ? 

size 2 ilan göndereceğim bakabilirseniz çok sevinirim. Feryal 0532 234 53 95

damlaozclkx yazdı :

img

pandoram

5 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Damla Hanım merhaba,

whats updan yazışabilirmiyiz ? 

size 2 ilan göndereceğim bakabilirseniz çok sevinirim. Feryal 0532 234 53 95

damlaozclkx yazdı :

img

pandoram

5 yıl 11 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Boncuk06 yazdı :

Merhaba damla eğer aradığını bulamadıysan istediğin özellikte kedi var eğer istersen mesaj yazabilirsin

damlaozclkx yazdı :

Merhaba aradığınız ozellikte sahiplendirmek istedigim kedim var.2 aylik dişi.tuvalet egitimi var.acil olarak omurluk yuvasini ariyor.almayi düşünürseniz mesaj atabilirsiniz fotograflarini size gonderirim.

img

Gabriela87

5 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba damla hanim.aradiginiz ozellikte benim bir kedim var.bu bnm numaram.5387631394.whatsap uzerinden yazisabilir miyiz?

img

Gabriela87

5 yıl 10 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ