Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

ucretsiz muhabbet kusumu sahiplendirmek isitiyorum

1 yıl 2 aylık erkek muhabbet kusumu sahiplenmek istiyorsanız ulaşabilirsiniz. İstanbul avcılar bölgesinde

img

buluts34

6 yıl 1 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ABI SELAM ALEYKÜM. BEN OGRENCIYIM ISTANBULDA MÜMKÜNSE BANA VERWBILIR MISIN ALLAH RIZASI İÇİN. EVDE YALNIZ KALIYORUM DA DOST OLSUN BANA. LUTFEN

img

ALIBJK

6 yıl 1 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ALIBJK yazdı :
ABI SELAM ALEYKÜM. BEN OGRENCIYIM ISTANBULDA MÜMKÜNSE BANA VERWBILIR MISIN ALLAH RIZASI İÇİN. EVDE YALNIZ KALIYORUM DA DOST OLSUN BANA. LUTFEN
Aleyküm selam, olur tabiki irtibat , mail vs. Yazabilirsen

img

buluts34

ÖZEL MESAJ

0543 305 5330 abi. Abi sen mesaj at ben sana dönüş yapayım muhtemelen derste olurum o yüzden

img

ALIBJK

ÖZEL MESAJ

buluts34 yazdı :
1 yıl 2 aylık erkek muhabbet kusumu sahiplenmek istiyorsanız ulaşabilirsiniz. İstanbul avcılar bölgesinde
Merhabalar oğluma hayvan sevgisini aşılamak adına ben sahiplenmek isterim. Beylikdüzü nde oturuyorum. Yerinize gelip teslim alabilirim

img

Erol3434

6 yıl 1 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Erol3434 yazdı :

buluts34 yazdı :
Merhabalar oğluma hayvan sevgisini aşılamak adına ben sahiplenmek isterim. Beylikdüzü nde oturuyorum. Yerinize gelip teslim alabilirim
Merhaba irtibat mail vs. Ulasabilirseniz

img

buluts34

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben avcilarda oturuyorum eger bana ulastirirsaniz cok sevinirim bu telefondan ulasabilirsiniz 5336273584

buluts34 yazdı :

img

Evyapan

ÖZEL MESAJ

Merhaba ben avcilarda oturmaktayim bana ulastirirsaniz cok sevinirim duruyorsa bu telf.ulasabilirsiniz 5336273584

img

Evyapan

ÖZEL MESAJ

merhaba profesyonel bakıcıyım dilerseniz teslim alabilirim 5322050768

buluts34 yazdı :

img

memetcapur

6 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba profesyonel bakıcıyım dilerseniz gelip alabilrim 5322050768

buluts34 yazdı :

ALIBJK yazdı :
Aleyküm selam, olur tabiki irtibat , mail vs. Yazabilirsen

img

memetcapur

6 yıl 1 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ