Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Ankara içi dişi kedime acil eş ariyorum.

Babası van, annesi Ankara kedisi olan 9 aylık ve sağlıklı olan kedime acil eş arıyorum. Misafir olarak erkek evine gitmeye bile razıyız.

img

Kirazponcik

6 yıl 1 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba benimde oğlum 8 aylık aşılı ankara ban kırması kedi bulamıyoruz bir tane aldık eve kızanda değildi dişi acil lütfen iletişime geçelim :)

Kirazponcik yazdı :
Babası van, annesi Ankara kedisi olan 9 aylık ve sağlıklı olan kedime acil eş arıyorum. Misafir olarak erkek evine gitmeye bile razıyız.

img

Ahsenn9

ÖZEL MESAJ

Merhaba benimde oğlum 8 aylık aşılı ankara van kırması kedi bulamıyoruz bir tane aldık eve kızanda değildi dişi acil lütfen iletişime geçelim :)

Kirazponcik yazdı :

img

Ahsenn9

ÖZEL MESAJ

İletişim 5426978319

Ahsenn9 yazdı :

Merhaba benimde oğlum 8 aylık aşılı ankara van kırması kedi bulamıyoruz bir tane aldık eve kızanda değildi dişi acil lütfen iletişime geçelim :)

Kirazponcik yazdı :

img

Ahsenn9

ÖZEL MESAJ

Merhaba beimde van ve ankara melezi olan erkek kedim var 4 gündür kızgınlık döneminde acil bir dişi kedi arıyorum çiftleştirmek isterseniz arayın veya mail atın

numaram:05541262950

e-mail:[email protected]

img

plt021021

6 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba beimde van ve ankara melezi olan erkek kedim var 4 gündür kızgınlık döneminde acil bir dişi kedi arıyorum çiftleştirmek isterseniz arayın veya mail atın

numaram:05541262950

e-mail:[email protected]

img

plt021021

6 yıl 1 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kirazponcik yazdı :
Merhaba ben erkek scottish fold sahibiyim. Kendisi 11 aylık. Ankara'da oturuyorum Kadınını görmek isteriz

img

Schubert

6 yıl 1 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kirazponcik yazdı :
Merhaba ben erkek scottish fold sahibiyim. Kendisi 11 aylık. Ankara'da oturuyorum Kedinizi görmek isteriz

img

Schubert

ÖZEL MESAJ

Merhaba bizde beyaz iran cinsi oğluma eş arıyoruz [email protected]

Kirazponcik yazdı :

img

Ares3535

6 yıl 1 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kirazponcik yazdı :
1 yaşında blue Scottish fold Oğluma var ankara Keçiören deyiz. Acil dişi arıyoruz 05061416956

img

Schubert

ÖZEL MESAJ