Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

British Shorthair Blue Point dişi kedimize eş arıyoruz ( İstanbul / Bakırköy )

Kızgınlık dönemine giren 8 aylık dişi kedimize scottish fold eş arıyoruz. Erkek kediyi evimizde misafer etmek istiyoruz.

İkametimiz İstanbul Bakırköy'dür. İlgilenenlerin [email protected] mail adresi üzerinden iletişime geçmelerini rica ederiz.

img

uugurcaa

6 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mailinize bakabilirmisiniz

img

Ponponcan

6 yıl 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar eş bulabildinizmi?

uugurcaa yazdı :

Kızgınlık dönemine giren 8 aylık dişi kedimize scottish fold eş arıyoruz. Erkek kediyi evimizde misafer etmek istiyoruz.

İkametimiz İstanbul Bakırköy'dür. İlgilenenlerin [email protected] mail adresi üzerinden iletişime geçmelerini rica ederiz.

img

tyaso

6 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 1.5 yasinda scottish fold oğlum var gri renkte kızınıza talibiz lütfen teklifimiz kabul edin ve [email protected] bu mailden ulaşın bana 😊😊

img

Osc

6 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 1.5 yasinda scottish fold oğlum var gri renkte kızınıza talibiz lütfen teklifimiz kabul edin ve [email protected] bu mailden ulaşın bana 😊😊

img

Osc

6 yıl 5 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba hala arıyorsanız benim oğlumda 9 aylık scottish fold wiskas rengi çok yakışıklıdır

uugurcaa yazdı :

img

Burcinece

5 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

eger ılgılenırsenız ıletısım ve foto ıcın ınstagram @mrbadem

uugurcaa yazdı :

img

MrBadem

6 yıl 3 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ