Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

scottish fold yavru kedi uygun fiyatlı erkek arıyorum

öncelikle merhabalar küçük oğlum bu kediye bayılıyor ancak bir kaç haftadır bakıyorum çok fazla para talep ediliyor birde kedi baktınız mı diye soruluyor şaka gibi hem 1000 tl iste hemde sor daha önce kedi baktınız mı diye 1000 tl veren adam zaten petshop tan alır hemde sorgusuz benim 2 köpeğim var ikisinide ücretsiz sahiplendim (birisini sokakta buldum büyüttüm) yıllardır bakıyorum yavru scottish arıyorum uygun fiyatlı verebilecek varsa talibim ona süper bakacağımdan şüpheniz olmasın maksimum 400 tl verebilirim. mesaj atarsanız dönüş yaparım

img

Hayvansever_59

6 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba kaç aylık arıyorsunuz

Hayvansever_59 yazdı :
öncelikle merhabalar küçük oğlum bu kediye bayılıyor ancak bir kaç haftadır bakıyorum çok fazla para talep ediliyor birde kedi baktınız mı diye soruluyor şaka gibi hem 1000 tl iste hemde sor daha önce kedi baktınız mı diye 1000 tl veren adam zaten petshop tan alır hemde sorgusuz benim 2 köpeğim var ikisinide ücretsiz sahiplendim (birisini sokakta buldum büyüttüm) yıllardır bakıyorum yavru scottish arıyorum uygun fiyatlı verebilecek varsa talibim ona süper bakacağımdan şüpheniz olmasın maksimum 400 tl verebilirim. mesaj atarsanız dönüş yaparım

img

gozdecaneldemir

5 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba uzun zamandır kedi arıyorum normalde cins olucak diye bi şartım olmaz ancak ailemle yaşıyorum ve annem beyaz bi scootish/british yavruya izin verebiliyor ancak. ücretli almaya bi kaç kez yeltendim ama ne o kadar param var ne de gönlüm el vermiyor. alışması açısından yavru olması çok daha iyi olur geri dönüş yaparsanız sevinirim. ayvalıkta yaşıyorum

img

sevcel

5 yıl 11 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba tamda size göre yavrum var beyaz mavi göz ararsanız detaylı görüşürüz 05333687030

gozdecaneldemir yazdı :

merhaba kaç aylık arıyorsunuz

Hayvansever_59 yazdı :

img

serfkut

7 yıl 10 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

13 aylık oğlum scottish im var onu verebiileceğim ona iyi bakacak birini arıyorum ben işim gereği onunla İLGİLENEMİYORUM HEP EVDE YALNIZ KALMAK ZORUNDA KALIYOR bu da beni çok üzüyor ben beşyüz tl vermiştim alırken aynı ücrete vermek istiyorum iy bakacak birine

img

yarenumut

5 yıl 6 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Öncelikle Merhaba Ben Scottish Fold Kedi Almak İstiyorum Ama PetShoplara gittiğimde 3500TL ciavrı miktar söylüyorlar 500-1000 arası Scottish Fold yavru arıyorum yardımcı olabilicek irisi varmı varsa bana yardımcı olabilirmi

img

LazZz

3 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ