Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

tavşana kartonda bakılırmı

Arkadaşlar 3 gün once tavsan aldik 2 tane . Evin girisinde kullanmadigimiz kucuk tuvalete yuva yaptik. Buyuk bi karton aldim alt tabanina plastik meyve kasalarindan döşedim. Yemliği ve su kaplarıda köseye koydum bide çiş yapmalari icin bi kap koydum. Ara sira o alana saliyoruz ama benim icim hic raht degil alan yeterli mi degil mi diye bide gece isiği ve kapiyi kapatiyoruz korkarlarmi ya da herhangi bi sorun olurmu 

img

zeycax

6 yıl 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kardeş bahçeniz varsa bahçeye küçük bir yuva yap ve bu yuvayı sağlam yağmur geçirmez yapman lazım .Eğer Bahçe Olmaz Diyorsan.Damınıza Dediğim Gibi Yağmur Geçirmez Sıcak Bir Yuva Yapman Lazım.

Evet Tuvalet Yuvasına Gelelim.

Elbette Tavşanının Alanı Yeterli Değil Onların Da Gezmesi Gerek BazenDe Tavşanını Alıp Çayırda Çimende Gezdirmen Lazım Onlarında Canı Var Canları Çok Sıkılır.Daracık Alanda Nasıl Eğlenebilirler Üstelik Karanlık.

Kardeşim Bu Dediklerimi Uygularsan Çok Sevinirim Şimdiden Allah Yardımcın Olsun..!

zeycax yazdı :

Arkadaşlar 3 gün once tavsan aldik 2 tane . Evin girisinde kullanmadigimiz kucuk tuvalete yuva yaptik. Buyuk bi karton aldim alt tabanina plastik meyve kasalarindan döşedim. Yemliği ve su kaplarıda köseye koydum bide çiş yapmalari icin bi kap koydum. Ara sira o alana saliyoruz ama benim icim hic raht degil alan yeterli mi degil mi diye bide gece isiği ve kapiyi kapatiyoruz korkarlarmi ya da herhangi bi sorun olurmu 

img

serhildan7330

6 yıl 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ