Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

ücretsiz kedi sahiplenmek istiyorum

Merhaba 1,5 yaşında iran persian cinsi oğlumuz evde yalnız kalmayı sevmediğinden ona arkadaş/kardeş bizede can yoldaşı arıyoruz.

İstanbul / Bahçelievler de oturuyoruz.

[email protected] dan ulaşabilirsiniz.

img

pirtikoglum

6 yıl 3 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Çiğdem Hanım merhaba,

Öncelike Pırtık'ı çok çok öpüyorum.. İranlar'a çok baktim , kaç tane İran kedim oldu :-)  sağlıklı uzun ömürlü olur inş.

PATİ çok enteresan hikayesi olan 8 aylık minik bir kız.  Hikayesini lütfen kedipet sitesine giriniz, Tekir kedi ilanlarından PATİ 'in ilanını incelerseniz çok memnun olurum.Ben d eoldukça tahmin edemeyeceğiniz kadar zordayım .. PATİ çok sıkıldı ,  artık kalıcı ailesini bulmamız lazım. Benimevdeki diğer kediler tam bir manyak :-) Çocuğu kokutup duruyorlar. Sakin arkadaş lazım.. 

Özetle de bir an önce ona çok iyi bakacak bir aile arıyorum.  (tabi ki ücretsiz, en ufak masraf talep etmeksizin) 

Pat'nin ilanının link adresi de şöyle ;  https://www.kedipet.com/ilan/pati-mucizesini-devam-ettirecek-kalici-ailesini-ariyor

Size mail de gönderdim belki ulaşmaz diye burdan da yazıyorum. Çok teşekkürler Feryal Karataş ([email protected] - 0532 234 53 95)

pirtikoglum yazdı :

Merhaba 1,5 yaşında iran persian cinsi oğlumuz evde yalnız kalmayı sevmediğinden ona arkadaş/kardeş bizede can yoldaşı arıyoruz.

İstanbul / Bahçelievler de oturuyoruz.

[email protected] dan ulaşabilirsiniz.

img

pandoram

6 yıl 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ