Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

American wirehair dişi kedime eş arıyorum erkek kedinin cinsi farketmez

Kedim viski 8 aylık. 2 haftadır kızgınlıkta. Kedinin yaratılışı bozmamak için kısırlaştırmak istemiyorum. Heehangi bir ticari amacım yok doğacak yavruları sahiplendireceğim. İstanbul/kağıthanede oturuyorum. Benimle aynı düşüncede olan kedi sahipleri bana ulaşabilirse sevinirim.

img

Werisa

5 yıl 11 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ya ne guzel yazmissiniz.bende hep boyle bi kedi sahibi ariyordum.ticari amac gudulmiyecekse biz kiziniza talibiz.scottish straight kedim var.

img

arkeleus

5 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Werisa yazdı :
Kedim viski 8 aylık. 2 haftadır kızgınlıkta. Kedinin yaratılışı bozmamak için kısırlaştırmak istemiyorum. Heehangi bir ticari amacım yok doğacak yavruları sahiplendireceğim. İstanbul/kağıthanede oturuyorum. Benimle aynı düşüncede olan kedi sahipleri bana ulaşabilirse sevinirim.
Gop tayız 14 aylık erkek

img

YesimUrhan

5 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Werisa yazdı :
Scotish fold 14 aylık

img

YesimUrhan

5 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba beyaz erkek iran kedim için kedinize talip olmak istiyorum. kedim özelliklle çok naziktir iyi eş olacaklarını düşünüyoum.

Werisa yazdı :

img

glnihalkara

5 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ