Cok Yaramaz Olmayan, Sakin Bir Ucretsiz Cins Kedi İstiyorum

Yazan Mesaj
Gönderilme Tarihi : 26.05.2018 16:58:50        Mesaj Id : 318608   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Merhabalar. Canakkalede okumaktayim. Ayri evde tek kaliyorum. Ogrenci olmama ragmen bakabilmek icin ekonomik gucum var. 1ay once maltese kopegimi parvo virusunden dolayi kaybettim. Ucretsiz kedi sahiplenmek istiyorum. Para teklif etmeyin lutfen sadece gonullu vericek olanlar ulasirsa cok sevinirim. 

Gönderilme Tarihi : 28.05.2018 15:56:56        Mesaj Id : 318631   Cevap ver    Bu mesajı bildir

MERHABALAR  

MAİL BİLGİNİZİ PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ ? BENİM 8 AYLIK BİR TEKİR KEDİM VAR, SAHİPLENDİRMEM GEREKİYOR .. NASIL İRTİBATA GEÇEBİLİRİM SİZİNLE TŞK FERYAL KARATAŞ 0532 234 53 95

melisinnbu yazdı :

Merhabalar. Canakkalede okumaktayim. Ayri evde tek kaliyorum. Ogrenci olmama ragmen bakabilmek icin ekonomik gucum var. 1ay once maltese kopegimi parvo virusunden dolayi kaybettim. Ucretsiz kedi sahiplenmek istiyorum. Para teklif etmeyin lutfen sadece gonullu vericek olanlar ulasirsa cok sevinirim. 

Gönderilme Tarihi : 03.06.2018 22:05:38        Mesaj Id : 318691   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Merhaba, british short hair 1yaşında kısırlaştırılmış kedim var. Gönüllü olarak verebilirim

pandoram yazdı :

MERHABALAR  

MAİL BİLGİNİZİ PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ ? BENİM 8 AYLIK BİR TEKİR KEDİM VAR, SAHİPLENDİRMEM GEREKİYOR .. NASIL İRTİBATA GEÇEBİLİRİM SİZİNLE TŞK FERYAL KARATAŞ 0532 234 53 95

melisinnbu yazdı :

Gönderilme Tarihi : 03.06.2018 22:17:06        Mesaj Id : 318693   Cevap ver    Bu mesajı bildir

Ulaşmak isterseniz kubragull24@gmail.com dan yazabilirsiniz