Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Cok yaramaz olmayan, sakin bir Ucretsiz cins kedi istiyorum

Merhabalar. Canakkalede okumaktayim. Ayri evde tek kaliyorum. Ogrenci olmama ragmen bakabilmek icin ekonomik gucum var. 1ay once maltese kopegimi parvo virusunden dolayi kaybettim. Ucretsiz kedi sahiplenmek istiyorum. Para teklif etmeyin lutfen sadece gonullu vericek olanlar ulasirsa cok sevinirim. 

img

melisinnbu

5 yıl 11 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABALAR  

MAİL BİLGİNİZİ PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ ? BENİM 8 AYLIK BİR TEKİR KEDİM VAR, SAHİPLENDİRMEM GEREKİYOR .. NASIL İRTİBATA GEÇEBİLİRİM SİZİNLE TŞK FERYAL KARATAŞ 0532 234 53 95

melisinnbu yazdı :

Merhabalar. Canakkalede okumaktayim. Ayri evde tek kaliyorum. Ogrenci olmama ragmen bakabilmek icin ekonomik gucum var. 1ay once maltese kopegimi parvo virusunden dolayi kaybettim. Ucretsiz kedi sahiplenmek istiyorum. Para teklif etmeyin lutfen sadece gonullu vericek olanlar ulasirsa cok sevinirim. 

img

pandoram

6 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, british short hair 1yaşında kısırlaştırılmış kedim var. Gönüllü olarak verebilirim

pandoram yazdı :

MERHABALAR  

MAİL BİLGİNİZİ PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ ? BENİM 8 AYLIK BİR TEKİR KEDİM VAR, SAHİPLENDİRMEM GEREKİYOR .. NASIL İRTİBATA GEÇEBİLİRİM SİZİNLE TŞK FERYAL KARATAŞ 0532 234 53 95

melisinnbu yazdı :

img

Kubragul

5 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ulaşmak isterseniz [email protected] dan yazabilirsiniz

img

Kubragul

5 yıl 10 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kübra hanım kendiniz hala elinizde mi hangi sehirdesiniz

img

Busra90

5 yıl 8 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar  8 aylık scotish fold gri renkte erkek bir kedim var . Bende mecburiyetten sahiplendirmek istiyorum. 05347496570 bana bu nunaran dönersen sevinirim

melisinnbu yazdı :

img

Gzde123

5 yıl 8 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ