Hepsievcil

Kedi Forumları > Ücretsiz Kedi Verenler

Mesaj Ekle

MAYA- Dişi, İran Kedisi

Ben kist ameliyatı oldum ve doktorum Maya''dan en kısa zamanda vazgeçmemi istiyor. Maya çok sevimli, uysal ve akıllı bir kedi. Tuvalet alışkanlığı var. Kısırlaştırıldı. Sepeti, mama kapları, tarağı ve kumluğunuda vereceğim. Onu benim kadar sevecek ve gerçekten çok iyi bakabilecek birilerine vermek istiyorum.

img

maya82

18 yıl 7 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merabalar ilk önce kendimi tanıtayım, genç bir dişhekimiyim yeni mezun oldum, suanda uzmanlık yapıorum ve ailemle kalıorum,annem emekli gün boyu evde yani.. ailece hayvanları çok seviyoruz kedinize iyi bakabileceğime inanıorum. size çok geçmiş olsun haberlerinizi bekliorum.. email_ [email protected] bu arada kediniz kaç yaşında ve varsa 1 resim yollarsanız sevinirim görüşmek üzre

img

magu

18 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Resmini mail adresime gönderirseniz sevinirim. Ayrıca hangi ildesiniz? [email protected]

img

yld

18 yıl 7 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben ank dayım ve bir kedim olsun çok ama çok istiyorum acaba resim gönderebilirmisiniz ( [email protected])

img

sezince

18 yıl 7 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben de kedinle ilgileniyorum,bu arada çok geçmiş olsun.Daha önceden de kedi besledim kedilerle ilgili deneyimim ve bilgim var eğer resimlerini göndermek istersen e-mail adresim [email protected] Resimlerini gönderirsen çok sevinirim:)Şimdiden teşekkürler

img

nightmare_

18 yıl 7 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ