Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

pisi pisi istiorum! (ankara)

şimdiye kadar hiç kedim olmadı. birkaç sene köpek besledim. ama artık kediyle arkadaşlık etmek istiorum. mavi gözlü ankara kedilerini çok beğendim. uysal ve zeki hayvanlar. kolayca tuvalet eğitimi verebileceğim, gerektiği zaman sabahtan akşama kadar yanlız bırakabileceğim bi pisipisi istiorum. yavru olması tercihimdir tabi. fiyatta anlaşırsak en kısa zamanda almak istiorum :) [email protected]

img

cosmic

18 yıl 7 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar..kızımız bgn doğum yaptı..mesajınızda mavi gözlerden bahsetmişsiniz.yavrular safkan siyam,titizlik derecesinde temiz bir tür,ve inanılmaz kibar bi yapısı var,oyuncu ama oynarken tırnaklarını çıkarmayacak kadar da akıllı ve uysallar..tabi cinsten bahsediyorum bizim minikler en az 2,5hafta anne sütü emecekler ama onlardan birine sahip olmak için bu kadar beklemeye değer diye düşünü[email protected] ya da 0544 266 53 57 den ulaşabilirsiniz..mailinize resim isterseniz yollayabilirim..hoşçakalın..

img

dilerakin

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kırma van kedisi olan kedim gümüş, doğum yaptı. 1 tanesi bembeyaz erkek 1 tanesi bembeyaz kafası benekli erkek 1 tanesi sarı beyaz kız 1 taneside tekir erkek yavrular 2 aylık ilgilenirseniz lütfen bana mail atın [email protected]

img

deynis

18 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ