Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

evsız kedı arıyorum

meraba kedı severler ben ev arayan bır kedı arıyorum böle bır kedıye sahıp olanlar lutfen arasın 05054097458 ıstanbul

img

zeuma55

18 yıl 7 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kırma van kedisi olan kedim gümüş, doğum yaptı. 1 tanesi bembeyaz erkek 1 tanesi bembeyaz kafası benekli erkek 1 tanesi sarı beyaz kız 1 taneside tekir erkek yavrular 2 aylık ilgilenirseniz lütfen bana mail atın [email protected]

img

deynis

18 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba bahcede baktigim kedilerden bir tanesi kopekler tarafindan olduruldu. 3 tane yavrusu vardi ancak birini bulabildik. Simdi balkonumuzda bakiyorum. Evde 2 kedim odugu icin eve alabilmem mumkun degil. Sari-beyaz cok guzel bir yavru. 1.5 - 2 aylik, erkek, tuvaletini kumuna yapiyor. Ilgilenirseniz resimlerini asagidaki linke tiklayarak gorebilirsiniz. http://www.taxigazete.com/resimler/DSC08534.jpg Alev Arda [email protected]

img

tofu

18 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, çuvalla toplatılacakları için kurtardığımız ve aldığımız yere çok tehlikeli olduğu için bırakamadığımız ancak içinde 4 adet kedi olan bir evde tek bir odada yaşamaya mahkum 3 beyaz kardeş var. 1 dişi iki erkek karma aşı yapıldı parazit tedavileri yapıldı 3,5-4 aylık tuvalet eğitimleri var hepsi de çok sokulgan ve çok sevgi delisi

img

lyegup

18 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

2 tane 4 yasinda tekir kedim var. ikiside ev kedisi, tuvaletlerini kuma yapiyorlar, asilari tamam, ikiside kisir. siyah, gri, beyaz yumusacik tuyleri var. Saglik problemi nedeniyle onlara yuva bulmam gerekiyor. Bakimlarina ait tum masraflarini karsilayacagim. Ilgilenirseniz [email protected]

img

zeyneps

18 yıl 6 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam 2 tane kedimiz var doğduğundan beri anneleriyle beraber bakıyoruz.Bizim bulunduğumuz yer site ve ona site icinde bakıyoruz.Butun aşıları tam 3 aylıklar Biri siyah beyaz beyazı ağırlıklı diğeri gri beyaz beyaz ağırlıklı.4 yavrulardı 2 sini verdik bunlara iyi bakılabileceklri bir ev bakıyoruz. Doğduklarından beri anne sutu ile de beslendikleri icin sağlıklılar. Eğer ilgilenirseniz [email protected]

img

korki84

18 yıl 11 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba, Telefonda konuştuğumuz üzere size kedimin (Zilli) resimlerini gönderiyorum. Kedim 2 aylık olup, parazit aşısı yapılmış, son derece akıllı ve oyuncu bir kedi olup, Van ve Sarman karışımı kırma bir ırktır. Resimde de göreceğiniz üzere, kulak ve kuyruk kısmı sarı, vücudu beyazdır. Son derece kaliteli mamayla beslenmiş olup, kimlik kartı ve veteriner sağlık karnesi mevcuttur. İşim sebebiyle yeter,nce ilgilenemediğimden dolayı kendisine en az benim kadar iyi bakabilecek bir yuva arıyorum. Çiftehavuzlar''da oturuyorum. Görmek istediğiniz takdirde gelim görebilirsiniz. İrtibat için telefon numaram 0535 896 74 77 İyi akşamlar. İlker Çıra

img

pieros

18 yıl 6 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ