Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Yavru küçük ırk köpek sahiplenmek istiyorum

Herkese merhaba. Başlıkta da görmüş olduğunuz gibi  yavru küçük ırk bir köpek sahiplenmek istiyorum. Köpek sahiplenmek benim en büyük hayalim ancak kendi evim olmadığı için sahiplenemedim şimdi kedimle birlikte kendi evime çıktım ve bir arkadaş daha istiyoruz. Ona canım gibi bakacağımdan emin olabilirsiniz şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

img

Furkancnbz

5 yıl 8 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhabalar 3 aylık dişi sosis kırması kızlarımız var. 14 kg mamalarını da aldık. Şu an yiyorlar tabi. 2 karma aşıları oldu. 3 daha olmadı. Cevap vermenizi bekliyorum :

img

Veravira

5 yıl 8 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm nerede siniz hangi şehir .benim 3 yaşında golden cooker kırması dişi kısırlaştırılmış aşıları tam evcil çocuk insan seven kızım mirayı sahiplendirmek istiyorum ankarada yaşıyorum 05354530092

Veravira yazdı :
merhabalar 3 aylık dişi sosis kırması kızlarımız var. 14 kg mamalarını da aldık. Şu an yiyorlar tabi. 2 karma aşıları oldu. 3 daha olmadı. Cevap vermenizi bekliyorum :

img

sezarthecat

8 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Veravira yazdı :
merhaba yawru kopek istermisiniz

img

filizece

5 yıl 6 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ