Hepsievcil

Kuş Forumları > Ücretsiz Kuş Verenler

Mesaj Ekle

muhabbet kusuma arkadas ariyorum bakamadiginiz kuslara talibim

mail olarak ulasabilirsiniz

img

hgcucuk

5 yıl 8 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 1 adet 6 aylık erkek muhabbet kuşumuz var kendisine iyi bakacak birisini arıyoruz oğlum için almıştım ancak ilgilenmiyoruz İstanbul Çekmeköy de oturuyoruz

img

gokkuz

5 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gokkuz yazdı :
Merhaba 1 adet 6 aylık erkek muhabbet kuşumuz var kendisine iyi bakacak birisini arıyoruz oğlum için almıştım ancak ilgilenmiyoruz İstanbul Çekmeköy de oturuyoruz
Ben istanbulda otiriyum bi kucuk kiza hediye vermek icin istiyorum ogrenci oldugum icin pahali geldi eger bana verirseniz kucuk bi kizi sevirmek isterim 05344490950 ben vereceginiz zaman kendim gelip alirim

img

drsl

5 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

gokkuz yazdı :
Merhaba ben evimde besliyorum yillardir cok iyi bakiyorum sizin kusu da almak isterim

img

Adematici

ÖZEL MESAJ

Benim kuslarim yeni yumurtadan cikti kendi evimde ozenle bakiyorum erkegim bi tane kiz cok o yuzden sizin erkege talibim bana verirseniz cok sevinirim

img

Adematici

ÖZEL MESAJ

Adematici yazdı :
Benim kuslarim yeni yumurtadan cikti kendi evimde ozenle bakiyorum erkegim bi tane kiz cok o yuzden sizin erkege talibim bana verirseniz cok sevinirim
Merhaba, Nasıl teslim edebileceğim nerede ikamet ediyorsunuz

img

gokkuz

5 yıl 8 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ