Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedi Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

Ankara dan yavru kedi arıyorum.......

Merhaba arkadaşlar, Bir arkadaşım için Ankara da kedi arıyoruz acil. Sevgisinden, ilgisinden şüpheniz olmasın. Beyaz erkek yavru bir kedi olsun istiyor. Saygılarımla

merhaba 3 erkek kedi, su anda 6 haftalik oldular. anneleri sokakta baktigim bir kediydi ve onlar 4 gunlukken oldu. yavrulari arayip buldugumda 6 gunluk olmuslardi. o gunden beri veterinerin yardimi ile ben bakiyorum onlara. biberon ve elle tuvalet yaptirma fasli bitti. tuvalet egitimini aliyorlar ve kitir mama yemeye basladilar. parazit tedavilerine basladik. gerekli herseyi yapmaya hazirim. ben istanbulda oturuyorum ama mesafe de onemli degil. sadece acilen sevgi dolu sicak yuvalari olsun istiyorum. evimde bunlarin disinda 2 kedi 1 kopek var. sokakta yasama sanslari yok ama uzun sure evde tutamam, acilen yardima ihtiyacimiz var. evdeki diger hayvanlarim psikolojik olarak kotu durumdalar. ama bir sorun var beyaz degiller. biri beyazi fazla ama tekir. birinin ustu gri alti beyaz, biri duz gri. ilgilenirseniz [email protected] adresine yazabilirsiniz.

img

bitto

18 yıl 7 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

MERHABALAR UMARIM BUGÜN ALIRSINIZ MESAJIMIZI..DAHA BGN DÜNYAYA GELDİ KIZIMIZ ZEİNA NIN YAVRULARI,SAFKAN SİAMESE(SİYAM) CİNSİ VE GAYET SAĞLIKLILAR.İSTANBULA GÖNDERMEK İSTEMEDİĞİMİZDEN ANKARA İÇİ ARIYORUZ.RENKLERİ TİPİK,ANNE BABALARI GİBİ BEJ KOYU KAHVELER..SİZE FOTOĞRAF DA GÖNDEREBİLİRİM MAİLDEN ULAŞIRSANIZ..HOŞÇ[email protected]

img

dilerakin

18 yıl 9 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

kırma van kedisi olan kedim gümüş, doğum yaptı. 1 tanesi bembeyaz erkek 1 tanesi bembeyaz kafası benekli erkek 1 tanesi sarı beyaz kız 1 taneside tekir erkek yavrular 2 aylık ilgilenirseniz lütfen bana mail atın [email protected]

img

deynis

18 yıl 7 ay 4 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ