Hepsievcil

Köpek Forumları > Ücretsiz Köpek Verenler

Mesaj Ekle

Yeni dostum olur musunuz?

Çok acil yeni bir dostta ihtiyacım var. Ben bir labradorla belçika kurdu kırmasıyım. Şu an 8 aylığım. Tüm aşılarım tam tuvalet eğitimim ve temel itaat eğitimim de var ama evde çok sıkılıyorum. Benimle devamlı ilgilenecek bahçeli bir yer verebilecek ve beni çook sevecek dişlerimi fırçalayacak kadar.. bir dost arıyorum Çok akıllıyım , ve sevgi dolu annemide üzmedim ayrılması zor ama o işteyken ben çok sıkılıyorum.

img

zeytinbey

18 yıl 7 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm ben ankaradayım.çok çok uzun süredir bana dost,sırdaş,arkadaş olacak bir köpek aramaktayım. labrodor kırmasını bana vermeyi düşünürseniz gerçekten çok memnun olurum.emin olunki çok çok sevilecek ve iyi bakılacaktır resimlerini gönderebilirmisiniz. adresim [email protected] ildesiniz eğer ankaradansanız yüz yüzede görüşebiliriz. evim çok geniş ve yaşadığım bir sürü parkı ve alanı olan bir semt.tüm gün evdeyim yani yalnız kalmayacaktır.mesleğim çevirmenlik evde tercüme yapıyorum.MSN nem sürekli aiçık cevap verirseniz çok çok memnun olurum.şimdiden tşk.ederim

img

cüce

18 yıl 7 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba köpeğinizi almak istiyoruz irtibata geçmek istiyoruz [email protected] aynı isme msn de vardır irtibata geçebilirsek seviniriz

img

baristanyana

18 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ