Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Scottishfold oğlumuza acil eş İst/Anadolu

1 yaşındaki scottish fold oğlumuzun aşıları tam ve sağlıklıdır daha önce deneyimi olmuştur. Acil eş arıyoruz kısırlaştırmadan önce baba olsun istiyoruz. Ticari amaç güdmüyoruz.

img

gunpowder

5 yıl 7 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba, nerde oturyuyorsunuz? bizim british short hair kızımız için eş arıyoruz. üsküdar dayız. 

gunpowder yazdı :

1 yaşındaki scottish fold oğlumuzun aşıları tam ve sağlıklıdır daha önce deneyimi olmuştur. Acil eş arıyoruz kısırlaştırmadan önce baba olsun istiyoruz. Ticari amaç güdmüyoruz.

img

mensari

5 yıl 9 ay 10 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba scottish fold erkek kedim var benimde ataşehirdeyiz. Hala arıyormusunuz eş acaba @mensari

mensari yazdı :

merhaba, nerde oturyuyorsunuz? bizim british short hair kızımız için eş arıyoruz. üsküdar dayız. 

gunpowder yazdı :

img

sedahero

6 yıl 6 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sedahero yazdı :

Bizde ataşehirdeyiz british short hair cinsi kedimiz.eş buldunuz mu

Merhaba scottish fold erkek kedim var benimde ataşehirdeyiz. Hala arıyormusunuz eş acaba @mensari

mensari yazdı :

gunpowder yazdı :

img

Kediisever

5 yıl 6 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

British short hair cinsi kızımız için eş arıyoruz .biraz olmuş ama arıyor musunuz hala

gunpowder yazdı :

img

Kediisever

5 yıl 6 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ