Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sahibi Olmak İstiyorum

Mesaj Ekle

doberman ve bittbull hariç

mrb: arkadaşımın babasının fabrikasına husky,golden,kangal,alman kurdu gibi bir köpek arıyorum. 1-2 aylık olabilir. yavru arıyolar çünkü alışması için. en iyi şelikde bakılacağından hiç kuşkunuz olmasın. köpeğin yapacağı yemek yemek dilediği kadar gezip eğlenmektir. bütün ihtiyaçları karşılanacaktır.

img

zeynep932000

18 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Eğer tüm aşıları tamamlanmış eğitimli ama 8 aylık çok akıllı bir ufaklığı almak isterseniz ve o fabrikada zincire bağlı kalmayacak ise bize yazın

img

zeytinbey

18 yıl 7 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb elimde çok güzel tiger boxer yavruları var eğer resim istersen mail atabilirim.yavrular 45 günlük 200 usd m_lion55@mynet

img

bern

21 yıl 6 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

mrb zeytinbey tabiki orada zincirli kalmayacak sadece oradaki insanların gözlerini korkutması için. orada bir sürü sahibi olucak ve bütün herkez onunla ilgilenecek.üstelik yavru istiyorlar alışması için merak etmeyin gözleri gibi bakarlar zaten pek belli diil köpek almaları..bir arkadaşlarının köpeği doğurmuş,belki onu alıcaklar sen yinede aat mail dediler. ben e mail adresimi yazıyıım: [email protected] dan bana ulşabilirsiniz. bern lütfen resim yollarsan çok sevinirim:) birde bern ücretlimi diil mi? pek anlıyamadım

img

zeynep932000

18 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ