Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

(Ankara) Erkek Tekir kedime eş arıyorum:)

Merhaba. 9 aylık yakışıklı ve akıllı erkek kedimi çiftleştirmek istiyorum. Biraz zor durumda sanırım, o sebeple durum acil:) Ankara'da dişi eş arıyorum. Evimizde misafir edebiliriz.

img

Nsrn06

5 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba dişi tekir kedimize eş arıyoruz size de uyuyorsa ilteişime geçerseniz sevinirim.

Nsrn06 yazdı :
Merhaba. 9 aylık yakışıklı ve akıllı erkek kedimi çiftleştirmek istiyorum. Biraz zor durumda sanırım, o sebeple durum acil:) Ankara'da dişi eş arıyorum. Evimizde misafir edebiliriz.

img

konicita

5 yıl 6 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Nsrn06 yazdı :
Merhaba, 11 aylık dişi tekir kedim var. Şu an azmış durumda o yüzden acil eş arıyoruz. Siz hangi semtte ikamet ediyorsunuz acaba?

img

Bademimmm

5 yıl 2 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba 1.5 yaşında erkek aşıları tam kedime dişi kesi arıyorum Eryaman da oturuyorum 

img

Hnfhnf

5 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba erkek kedim çok zor durumda :( eğer ilanınız hala geçerliyse lütfen görüşelim aşıları tam ve çok sempatik ☺️

konicita yazdı :

Merhaba dişi tekir kedimize eş arıyoruz size de uyuyorsa ilteişime geçerseniz sevinirim.

Nsrn06 yazdı :

img

Hnfhnf

5 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Hnfhnf yazdı :

Merhaba 1.5 yaşında erkek aşıları tam kedime dişi kesi arıyorum Eryaman da oturuyorum 

Merhaba 11 aylık dişi kedimiz var bugun kızgınlaştı aşıları tam sizin için uygunsa irtibata geçe bilirmiyiz.tai lojmanlarındayız

img

Medineyunus

5 yıl 2 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ