Hepsievcil

Kedi Forumları > Kedime Eş Arıyorum

Mesaj Ekle

Ankara 11 aylık erkek iran kedime eş ariyorum

11 aylik erkek bir iran kedimiz var çiftleşme doneminde, öveçler Ata Mah. de oturuyoruz, kedimizin veteriner kontrolleri ve aşilari düzenli yapılıyor, dışarı hic cikmiyor, ona es arıyoruz ancak hamile oldugum için dişi evinde misafir edilmesi gerekiyor, sari renkli çok sevimli ve sakin bir kedi

img

Mualla77

5 yıl 2 ay 23 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

TELEFON NUMARANIZI VEREBİLİR MİSİNİZ GÖRÜŞEBİLİR MİYİZ

Mualla77 yazdı :
11 aylik erkek bir iran kedimiz var çiftleşme doneminde, öveçler Ata Mah. de oturuyoruz, kedimizin veteriner kontrolleri ve aşilari düzenli yapılıyor, dışarı hic cikmiyor, ona es arıyoruz ancak hamile oldugum için dişi evinde misafir edilmesi gerekiyor, sari renkli çok sevimli ve sakin bir kedi

img

nazliii

5 yıl 2 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

İyi akşamlar benimde 11 aylık tuxedo kedim var bende ona eş arıyorum ben evimde ilgilenebilirim tel no verirseniz ararım

img

Yumak1406

5 yıl 2 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba annesi ankara babası scottish cins kedimiz için erkek eş arıyoruz Sokullu caddesinde girişinde oturuyoruz 0553 091 20 53

img

kutay23

5 yıl 2 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba size nasıl ulaşabilirim 

Mualla77 yazdı :

img

Merveeee

5 yıl 2 ay 1 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ