Hepsievcil

Diğer Evcil Forumları > Tavşan

Mesaj Ekle

Tavşanım halsiz yemek yemiyor dışkı yapmıyor

Tavşanımı bi dilencinin elinden aldım daha 1.5 aylik perisan haldeydi aldığımda veterinere goturdum temizlettim kafesini aldım herşey çok güzeldi 3 gündür ama bugün ağzına hiçbirşey sürmedi sadece su içti ordan oraya koşan hayvan bugün oturduğu yerden kalkmadı kuru mamayla besliyordum bugün hiç dışkıda yapmadı napmaliyim yarın veterinere götürücem ama ac 24 saat oldu nerdeyse neyi vardır lütfen birşey söyleyin

img

Hulyadinc

5 yıl 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mutlaka bir şekilde besle en kötü cicibebe süt yap besle Bir de bir küçük yeşillik meyve bir şey ver bakalım onu yiyecek mi onu da yemiyorsa bir sıkıntı vardır

img

Hkvdy

3 yıl 9 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cuce tavşanım 1 yıldır benimle bu zamana kadar problem olmadı babam amaliyat oldu olumden dondu o yuzden mıkrop kapmasın diye soguk odaya koymak zorunda kaldım ve gene problem olmadı 2 3 gun durdu ama bugün hiç hareket etmiyor yemek yemiyor felç gibi gorünüyo ama felç değil dün hiç yürümüyodu sürekli bacagını uzatıyo kalkamıyor bugün sıcak odaya koydum biraz daha iyi ama gene yürümüyor yemek yemiyor sadece bacagını uzatmıyor lütfen cevap en sevdiği maydanozu bile yemedi maydanozu görünce deli olurdu lütfen yardım dünden beri tuvaletini yapmıyor :(

img

leventcdsfds

3 yıl 2 ay 2 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ