Hepsievcil

Kuş Forumları > Papağanlar

Mesaj Ekle

Cennet papağanı yumurtaya yatmıyor

Papağanı aldığımda 8 tane yumurta vardı sonradan çoğaldı ve 14 tane oldu ve dişi yumurtalara yatmıyor yumurtalar yuvalıkta darmadağın her biri bir köşede ne yapmalıyım yardım ederseniz memnun olurum.

img

Enes27_aslan

4 yıl 11 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ankara da iseniz yardımcı olmak isterim ..Yuvaya çok bakmak can Papaganları rahatsız eder..

Enes27_aslan yazdı :
Papağanı aldığımda 8 tane yumurta vardı sonradan çoğaldı ve 14 tane oldu ve dişi yumurtalara yatmıyor yumurtalar yuvalıkta darmadağın her biri bir köşede ne yapmalıyım yardım ederseniz memnun olurum.

img

ahmetdalkiran

7 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

Gaziantepteyim yumurtalara hiç bakmıyorum haftada bit falan bakıyorum yardım etmek istediğiniz için teşekkürler.

img

Enes27_aslan

ÖZEL MESAJ

Gaziantepteyim yumurtalara hiç bakmıyorum haftada bir falan bakıyorum yardım etmek istediğiniz için teşekkür ederim

img

Enes27_aslan

ÖZEL MESAJ

İyi Akşamlar..Yumurtalara bakmıyorsanız o zaman sadece çevre ve alıştıkları ortam değişikliği sebeplerden birisi Nedense yumurta ve yavru döneminde  yuva ile ilgilenmek ortam değişikliği bu canları tedirgin ediyor.Al senin olsun diye bir daha yumurta ve yavru ilee ilgilenmiyorlar.....yuvanın ağzı duvara falan dönük olsun..açıkta olmasın..ortama alışınca yumurtaya oturacaklar.. yuvanın kapısı görünmesin rahat girip çıksın...havuç,yumurta ve bebe bisküvi ile iyice karıştırarark mama yapıp verebilirsiniz.Yumurtalarına sakın dokunmayın yabancı kokuyu sevmezler..

Enes27_aslan yazdı :

img

ahmetdalkiran

7 yıl 10 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ