Forum Mesajları

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

KÖPEK KUAFÖRÜ VE EĞİTİMİ

KÖPEK SAHİPLERİNİN DİKKATİNE İSTERSENİZ EVDE İSTERSENİZ''DE KENDİ YERİMİZDE KÖPEK KUAFÖR HİZMETLERİ...AYRICA 2 AKADEMİ MEZUNU KÖPEK EĞİTMENİ EŞLİĞİNDE PROFESYONEL EĞİTİM..VE PANSİYON HİZMETLERİ...100''DE YÜZ KALİTE 100''DE YÜZ GÜVEN... GENÇ KADROMUZLA HİZMETİNİZDEYİZ.. KALİTENİN GÜVENLE BULUŞTUĞU NOKTA.... KUAFÖR:MEHMET AYDIN(BONUS) EĞİTMEN:ASIM SARIÇİFTÇİ

Reklam amaçlı ticari ilanlarınızı "Ilanlar" forumlarına gönderiniz. Saygılarımızla, HepsiEvcil.com

hepsievcil / 10/7/05 10:12:38 PM

burhanettin / 10/10/05 7:33:57 PM

İstanbulda eğer ki kaliteli bir pet kuaförü arıyorsanız " PetzzKuaför " şirketini sizlere tavsiye ediyorum. Yaklaşık 4 5 aydır köpeğim ve kedilerimi bu kuaförde traş ve bakım yaptırıyorum. İstanbulda küçükyalı mektep caddesi üzerinde dükkana ulaşabilirsiniz. İnternet siteleri için " Köpek Kuaförü " bağlantısına tıklayabilirsiniz.

hepsievcil yazdı :
Reklam amaçlı ticari ilanlarınızı "Ilanlar" forumlarına gönderiniz. Saygılarımızla, HepsiEvcil.com

cihat10 / 9/17/18 6:41:05 PM

İstanbulda eğer ki kaliteli bir pet kuaförü arıyorsanız " PetzzKuaför " şirketini sizlere tavsiye ediyorum. Yaklaşık 4 5 aydır köpeğim ve kedilerimi bu kuaförde traş ve bakım yaptırıyorum. İstanbulda küçükyalı mektep caddesi üzerinde dükkana ulaşabilirsiniz. İnternet siteleri için " https://kopekkuaforu.org/ " bağlantısına tıklayabilirsiniz.

cihat10 / 9/17/18 6:42:30 PM