Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

MUHABBET KUŞU HASTALIK ACİL YARDIM VETERİNERE GİDEMİYORUM

Arkadaşlar iyi günler. Muhabbet kuşum erkek ve 10 yaşında. Son 2-3 haftadır dışkısı çok sıvı,üreme organı ve popo kısmı arasında tüy dökülmesi var derisi gözüküyor. Kuyruğunu düşürüyor. Neden böyle olur yardımcı olur musunuz ? Ne yapabilirim ?

img

Jumpers

4 yıl 1 ay 9 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar; Bana yardımcı olabilecek muhabbet kuşu hastalıklarıyla ilgili bilen biri yardımcı olabilir mi 8 gün önce bana hediye muhabbet kuşu geldi bende kuş hakkında çok bilgi sahibi olmadıgım için ayağını sanırım biraz incittim veterinerler muhabbet kuşu hakkında yetersiz olduğu için yardımcı olamadı hayvan hastanesi virüsten kapalı aradım ulaşamadım gün boyu biri bana acil dönüş sağlayabilir mi videosunu atsam kuşu alınan kuşçuya götürdüm biraz incinmiş iyileşir dedi 2 gündür başında yatıp kalkıyorum napacagımı bilemedim

img

Merve03

4 yıl 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Lütfen yardım edin kuşum çok fena halde burnu tıkalı , zar zor nefes alıyor, nefes alırken değişik sesler geliyor ve sürekli olarak uyuyor hapşırıyor ayrıca zayıfladı,ve göğüsün de ki kemik oldukça belirgin yemek yemekte güçlük çekiyor ne olursunuz yardım edin.

img

Mangolina

4 yıl 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Dostum üzgünüm ama ona senin yapabiliceğin bişey olduğunu sanmıyorum . Ama kuşuna tarhana falan içirmeye çalışabilirsin kuşlar sever öyle şeyleri iyi de geliyor dışkısı sıvı olunca bize öyle önermişti . Büyük ihtimalle vitamin eksikliği var ona göre sadece yemle değil özenle besle. Yardımcı olabildiysem ne mutlu bana.

img

ardaozcvn

3 yıl 10 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ