Hepsievcil

Köpek Forumları > Köpek Sağlıgı ve Bakımı

Mesaj Ekle

8 AYLIK DOBERMAN KULAK KUYRUK AMELİYATI

Merhaba 13 ocak doğumlu kızım MARS 8 aylık durumda dişi bir doberman bugün(07eylül) küçükken kanlı ishal hastalığını atlattı çok zorlu bir süreçti çok zayıflamıştı ve o dönem bünyesi çok zayıf olduğu için kulak kuyruk ameliyatını yapmadık şu an 20-24 kg arasında gayet sağlıklı karma aşıları yapılmış durumda korktuğum için kulaklarını ve kuyruğunu elletmemiştim o sıra ama şu an yaptırmayı düşünüyorum gerçekte kulakları arkaya katlanıyor ve kırılmaya başladı kuyruğu kırbaçtan daha sert ve etkili olmaya başladı sen hayvan sever değilsin falan diyenlere şimdiden söylüyorum umrumda değil ne dedikleri bu dünyada en çok değer verdiklerimin başında gelir kızım Mars gerçekten büyüdükçe neden kulak kuyruk kesimi yapıldığını daha iyi anlıyorum bir veterinerle görüşüyorum kendi veterinerimiz yapmak istememişti ama bu görüştüğüm veteriner 10 aya kadar yapılabilir dedi şu an 8 aylık lütfen gerçekten bilenler yazarsa çok sevinirim yardımcı olurlarsa 8 aylık dobermanda kulak kuyruk kesimi sakıncalı mı ne gibi kötü yanları var 8 aylık olmasının

img

DOBmars

3 yıl 7 ay 20 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ