Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Diğer tatlısu balık türleri

Mesaj Ekle

süpeeeeeeeeerrrr bi canli işte tam burada tatli su istakosu türkiyede eşi benzeri yok okadar güselki

baliklara kesinlikle zarar vermiyo yosun falan ne versen yiyo bence kaçirmayin okadar güselki 3 santim olani benim bembalarla 4-5 tane daha var onlara ayri akvaryum yaptim mercan koydum süper oldu ya ama o akvaryum lasim şimdi bana akvaryumcüye vermek istemiorum yasik olur! hayvanlara kirmizi kıskaçlari ve sempatik hareketleriyle akvaryumunüzün neşesi olacagindan emin olabilirsiniz ulaşin fiyatta anlaşalim ben istanbulda oturuyom [email protected] ulaşin bana fiyati 25 ytl ama hepsini alirsanis indirim yaparim ama pişman olmassinis istersenis resimde gönderiim......

slmlar öncelikle bu istakozlar ciklet balıkları yanında yaşarmı? yaşarsa bana telini falan mail atarmısın senle oyurup konuşalım fiyatları hakkında :) [email protected] saygılar ii günler

img

milonga

18 yıl 6 ay 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

numaram 0543 6843111 arkadaşlar ya 2 arkadaşa göndrdim az kaldi [email protected] akvaryum lasim ya bana acil boşaltcam bekliom

selam istakozları satmadıysan ben talibim..

img

kutlukaya

19 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ede hepsini aldım sadece çaldır 05464522386

img

culfa46

19 yıl 3 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

bende istanbuldayım eğer vermediysen sevinirim resim yollarsan çok iyi olur bana [email protected] dan ulaşabilirsin şimdiden teşekkürler.

img

hayallerim

18 yıl 4 ay 18 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ