Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

sayın snakehunter'ın dikkatine

kusura bakmayın fakat sitenizin kurallarını henüz bilmiyorum.eski açmış oldugum başlıkla ilgili vermiş oldugunuz cevap için teşekkür ederim.fakat 2. bir soruyu altına yazmama ragmen cevAP alamayınca yeni bir başlık açmamın gerek oldugunu düşündüm : sayın snakehunter almayı düşündüüm özel bir tür yok fakat aşırı büyük bir tür olsun istemiyorum ve ne kadar soguk kanlı olursa olsun biraaz agressif olması terciimdir.ne önerebilrsiniz.bu arda evet sitenizde yeniyim farklı bir hayvan beslemek istedigim için sürüngen sectm.iyi çalışmalar şimdiden sagolun eger msn''''e sahipseniz bu konu ile ilgili sohbet etmek isterim

img

coluber

18 yıl 11 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selamlar Coluber öncelikle siteye hoş geldin yılan konusunda seni arkadaşım asilergenoğluna yönlendireyim eğer gördüysen yeni getireceği sürüngen türlerinde çok güzel yılan türleri var sitede ilanları var bakabilirsin kesinlikle istediğin türlerle ilgili merak ettiklerini öğrenebilirsin şu anda zaten piyasada süt yılanı,mısır yılanı,ball piton ve birkaç tür yerli türler var yerli türleri tavsiye etmem,, fakat asilergenoğlunun yeni getirteceği sürüngenlerde yılan türleri çok sayıda ve kaliteli bakmanı tavsiye ederim ,,,snakehunter,,,,

ıcq : 291394984 msn : [email protected]