Hepsievcil

Kuş Forumları > Kuş Türleri Sağlık ve Bakım

Mesaj Ekle

üretim yapan arkadaşlara.....

slm arkadaşlar üretim yapan yada yapmayı düşünen arkadaşlara hertürlü bilgilendirme yapmak için hazırım gerek kuş bulmak olsun gerekse bakımı hakkında bilgi vermek olsun her konu benim konum kendinize iyi bakın iyi geceler...

slm albatrosss nasılsın?bana nerden olduğunu ve elinde ne kuşlar var ve eğer istanbuldaysan adresini [email protected] a yollarmısın?

img

serev

19 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

SLM ALBATROS BEN İZMİRDEYİM MUHABBET ÜRETİYORUM VE DAHA İYİ CİNS MUHABBETLER ALMAK İSTİYORUM AMA UYGUN FİYATLI OLURSA. GÖRÜŞMEK İSTERİM. HAYLAZHAYTA35@HOTMAİL.COM KOMİKADAM1@HOTMAİL.COM

img

hovarda35

18 yıl 7 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar bende izmirde amatörce muhabbet üretiyorum.% çift muhabbet için hesaplı bir üretimhane almak [email protected] msn adresim.ilgilenen arkadaşlar kendilerini tanıtarak iletişim kurarlarsa sevinirim.teşekkürler

img

merttura

20 yıl 2 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sevgili dostum nasıl bir üretimhane istiyorsun açıklama yaparsan daha fazla yardım edebiliriz salmamı istiyorsun çifthanemi istiyorsun kafesmi istiyorsun bunları yazarsan sana yardımcı olabilirim şu anda bende bunları en ucuz şekilde yaptırmak için çalışıyorum istersen sanada yönlendirme yapabilirim bende izmirdenim [email protected]

img

asilsulanc

17 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selamlar herkeze banada eş yerli muhabbetler veya orj. jumbo yavrular gerekiyor ilgileneler varsa bana ulaşsın [email protected]

img

karaman28

16 yıl 8 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ