Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Diğer tatlısu balık türleri

Mesaj Ekle

ALABALIK

Alabalık beslediniz mi! deneyin arkadaslar! besledim cok güzel renklere sahipler! göz alıcılar!

img

aquamania

19 yıl 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

nasıl bir zemin hazırladığını öğrenebilir miyim?

img

errencil

19 yıl 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

alabalık nekadar büyüllükte bir akvaryumda yetiştirilir. elinde varsa bana fiyat verebilirmisin.

img

albinmurat

18 yıl 9 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam akvaryum değilde havuzda beslenilebilir bence ,değilmi...

albinmurat selam alabalık bende mevcut sana yavrularını coook uzuca verebılrım ıstersen bı goruselım bence kacırma.. [email protected] ekle msn adresim

arcibolda hangi ildesin bende merak ettim bu alabalığı çook ucuza derken fiatın ne kadar eğer aynı ilde değil isek nasıl gönderirsin. ben konyadayım

img

pusat

17 yıl 10 ay 15 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

selam arkadaşlarım alabalıgı akvaryumd abeslemek imkansızdır dusuk su sıcaklıgı ve kaynak suyu gerekmektedir ben sektorun içindeyım

img

kizimdost

18 yıl 9 ay 19 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba akvaryumda alabalık yasatmak mumkun ama belli boya ulasınca yasamada zorllanıyolar akvaryumda bakacagınız kültür alabalıkları içinden en dayanıklı balık turu olan gökkusagı alabalıgıdır bu balık sicak olamamak kaydıyla hemen her su ph yasabilir ve su kirliligine dayanıklıdır sizin bu balıgı beslerkken yapıcagınız tek sey genis ve büyük bi akvaryum kurmanız ve dibini cakıllı yapka ve dıs filitre ile surekli suyunu temzillemek ve suyun hareketli olmasını saglamaktır yalnız size tavsiyem 15 20 cm ulastıktan sonra tekrar yavru alıp buyutmeniz yani 20+ ustu akvaryumda degil havuzda bakılmalı akvaryum suyunu soguk ve hep aynı dereceye yakın tutmalısınız... NOt bu balıkların yavruları cok pahalı degil yenmelikleri 3 5 ytl den satılmakta 1 2 yasındakiler yani dolandırılmayın yem olarak herseyi yerler :)