Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

kızım yemeden içmeden kesildi.

bende yavru bir ball python var bir haftadır. yemiyor dün akşam verdiğim hamster ı yemiyor hareketleri normal 53 cm. 114gr. başka bir şey ne verebilirim bilen varsa yardım etsin

img

gvr1923

19 yıl 5 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam eğer verdıgınız hamster yılandan büyükse yemez çok küçük boyd hamster vermelisin bendede vardı yavruyken öle beslemişdim şu an 1 metreyı gecıo boyu.eğer bulamıosan daha küçük hamster sana bulabilirim.saygılar...

img

yildirimer

19 yıl 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

merhaba....öncelıkle gecmıs olsun..bazı zamanlar pitonlar yemek yemıyebılırler.bu gorulebılen bı durum..yılanınızın yasadıgı ortamın sıcaklıgı oldukca onemlı bı faktor..beslenme alıskanlıgı da onemlı tabı..nekaar sıklıkla besledıgın vs. tahmın edıyorum kı havaların anı sıcaklık kaybı dolasım sıstemlerını yavaslatmaya basladıgı ıcın yemıyor olabılır..stress yasamıs olabılır.bıraz rahat olmalısınız ıkınızde:) ve unutmadan fareyı eger yemıyorsa uzun sure yılanınızla basbasa bırakmayın..henuz yawru olan kızınıza kalıcı hasarlar werebılır fareler.ortamın sıcaklıgını 30 lu derecelerde sabıt tutup bırde gece wermeyı deneyın fareyı.yılanlar awlanmak ıcın gece wakıtlerını sectıklerı ıcın daha ıyı olabılır.acıktıgı zaman mutlaka yıyecektır....tabıkı gormeden herhangı bır rahatsızlıgı olup olmadıgını anlamak oldukca zor ama muhtemelen bırseyı yoktur...ben 2 adet royal pithon beslıyorum zaman zaman bende yasıyorum aksaklıklar..merak etme oldukca dayanıklı haywanlardır...

img

nazgul

18 yıl 6 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostlar kızım normale döndü. yardımlarınız için teşekkürler....

img

gvr1923

ÖZEL MESAJ

gecmıs olsun ...bışey sormak istıyorum hangı sehırde yasıyorsunuz....

img

nazgul

ÖZEL MESAJ

sey yanlıs anlasılmasın,sadece yılan dostları nerelerde oturuyor merak ettım...

img

nazgul

ÖZEL MESAJ

izmir in merkezinde peki ya sen

img

gvr1923

ÖZEL MESAJ

izmir göztepe...

img

nazgul