Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

yavru geko

benim yavru bir gekom var onu ne şekilde besleyebilirim?? yardımcı olursanız çok sevinirim

img

killswitch

18 yıl 11 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

küçük böcek ve tırtıllar verebilirsin sinek,ipek böceği,isapot vs. vs. ,,,snakehunter,,,

çok saol fakat böcek tamam bulabilirim de böle yağmurlu havalarda zor biras bazı akvaryumcularda 1 ytl lik falan kurtlar satılıyo onlardan versem yer mi??

img

killswitch

ÖZEL MESAJ

Selam Killswitch bişey değil, 1 ytl dediğin kurtlar sanırım beyaz veya krem renkli ipek böcekleri onlardan verebilirsin ipek böcekleri protein açısındanda çok zengin,, gecko nun türünü biliyormusun petshoptanmı aldın yoksa doğadan filan mı buldun ? boyu filan ne kadar tahminen ? bide tek yönlü besleme iyi olmaz yani sadece tırtıl veremezsin bunun yanında değişik böcekler,sinekler filan vermelisin,,,,snakehunter,,,,

yok kardeş dediin ipek böceklerinden deil hani böle dere kenarlarından toplayıp bişiler falan yapıyolar kahverengi kurtlardan bide boyu çok küçük bana mailini verir misin sana resmini yollim

img

killswitch

ÖZEL MESAJ

unuttum sölemeyi doğadan yakaladım valla kaplumbağa yemi olur mu?? markası otto

img

killswitch

ÖZEL MESAJ

akvaryum balıkları için olan tubifekslerdenmi yoksa ?,benim mail adresim [email protected] ,,eğer alışırsa hazır yem yiyebilir benimde bi kertenkelem var skin, o mesela sera nın kertenkele ler için olan yeminden yemeye alıştı ama ilk geldiğinde sadece canlı ve hareketli seylere saldırıyodu ,,,snakehunter,,,

bilmiyom onlardan mı ama mailine resmi attım bide şu an deri deiştiriyo ondan dolayı yemiyo olabilir mi?*

img

killswitch

ÖZEL MESAJ