Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

piton

arkadaslar ben piton beslemek istiyorum hangi türü tavsiye edersiniz ve en güzel kosullar için ne kadar para harcamam lazım benı bılgılendırırsenız cok sevınırım(ayrıca sarı pitonlara cok buyuk hayranlıgım var)

img

othello

19 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

dostum ilk önce oturdugun yerin havakoşulları önemli pitonlar genellikle ılıman ve sıcak havaları sever.26 ila 35 derece arasında yaşarlar ball pythonlar genellikle bakımları daha kolaydır... fazla büyümeyenini alırsan yer sorun teşkil etmezler yavru alman senin için daha iyi

img

gvr1923

19 yıl 5 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

aslında hava kosullari diilde teranyumunun ii olmasi gerek.. isitmasinin kesinlikle olmasi gerek.. benim de baal pithonum var we satmayı dusunuyorum aklinizda bulunsun..

img

yaseminnadiran

18 yıl 5 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım öncelikle sana piton bivittatus''u tavsiye ederim.insana kesinlikle zarar vermeyen oldukça uysal bir cinstir.en güzelide yavru alman olacaktır.tahmini fiyat olarak her şeyi dahil 200-250€ harcarsın.sarı pitonlara hayranlığın varsa piton albino alman''ı tavsiye ederim.o biraz daha pahalıdır.

bu teranyum denen sey normal bı akvaryumun ustu kapatılmıs halı ama tam olarak nasıl yapabılırım boyle bılgılerı ogrenebılecegım bı yer yada bı kımse varsa benı aydınlatırsa sevınırım saglıklı yavru pıtonlarında fıyatları 100 200 mılyon arası oldugunu duydum sımdı sadece akvaryumun tam ozellıklerı ve yılanın saglıklı olup olmadıgını nasıl anlıyacagım kaldı

img

othello

19 yıl 10 ay 12 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Othello, sana ball(kral) piton almanı tavsiye ederim.Hem oldukça sakin bir hayvandır hemde 1.5 metre kadar olur.Terrrayum konusundada bana mail atarsan sana bazı resimler yollayabilirim.www.surungen.sevgisi.com dan benmim kral pitonlarımı görebilirsin eğer istersen.Orda mail ve telefonumda var.

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ