Hepsievcil

Kuş Forumları > Muhabbet Kuşları

Mesaj Ekle

İshal ve halsizlik-Yardım lazım - 3.sayfa

FISTIK DAHA 6 AYLIK, AM BUGÜN İSHAL OLDU VE AKŞAMA DOĞRU GİTTİKÇE HALSİZLEŞTİ! KAFESİN DİBİNDE ÖYLECE KABARIK BİR HALDE DURUYOR. NE YAPABİLİRİM, ACİL ÖNERİLERİNİZE İHTİYACIM VAR!!!

img

ahakan74

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam ZSeHeR. Sanırım senin de aklında sıvı vitaminle ile ilgili soru işaretleri oluştu. Çok haklısın tabii.. Sherif arkadaşım da zaten belirtmiş ama ben de, tekrar ve takrar buradan yineliyorum; ben herzaman sıvı vitamin kullandım ve kullanıyorum. Şimdiye kadar (yıllardır) hiçbir zararını görmediğim gibi, aksine çok yararlarını gördüm. Ancak, ister sıvı vitamin olsun, ister toz vitamin olsun, gerekli olan miktarının, asla üzerinde kullanılmamalıdır! Sıvıda da, tozda da, aşırısı, tüy dökümü, ishal vb.. sorunlara neden olabilir. Ama normal kullanımda böyle şeyler olmaz! Sıvı vitaminde tavsiyem, Vitasol yada Avisoldür. Gerekli miktarlarda kullanın. Sadece tüy dökümü ve soğuk algınlığı zamanlarında miktarı birkaç damla artırabilirsiniz.. Hiçbir zararı YOKTUR!

img

blue1

20 yıl 2 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşlar ben kuşu alalı 2 gün oldu ve kuşumda halsizlik uyuma ve isal var arada bir ötüyor ne yapmalıyım bilmiyorum lütven yardım edin

img

Maykblank

8 yıl 8 ay 21 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaslar kusum bir aylik ve halsiz ve isal ne yapabilirim acil

img

Albayrak

7 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Kusum bir aylik isal ve halsiz ne yapabilirim

img

Albayrak

7 yıl 8 ay 16 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba kuşum iki gündür ishal halsiz ve yemek yemiyor kabarık bir şekilde duruyor ne yapmam lazım ölmesinden çok korkuyorum

img

Zmrt

3 yıl 13 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ