Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

Evdeki Hayvanat Bahcesinden Resimler

Uzun zamandir bu foruma giremiyordum. Hayvanlarimin bazilarini sattim, yeni bir iki sey aldim. Evlendigim icin koleksiyonumda ufak bir azalma var ama genede fena degil. Sizler icin birkac resim. Koleksiyonumun en onemli parcasi. Albino Monocled Cobra (Naja Kaouthia) 2 yasinda. Bebekliginden beri benimle. Botu 1 metre 20 cm.

Koleksiyonumun en onemli 2. parcasi. Diamond Caiman Timsah. Adi Isirgan. Yaklasik 8 aydir benimle.
Bu da Green Bottle Blue Tarantulam. Adi Shelob Fare yerken
Simdiki arkadas yukaridaki kobranin aynisi ama hem disi hem de bebek versiyonu.4-5 aylik 30 cm . Adi Medusa.
Bunlarin disinda bir tane Sibirya Husky cinsi kopegim ve bir tane de albino su kaplumbagam mevcut. Surungenlerle alakali herhangi bir sorunuz varsa cekinmeden sorabilirsiniz. [email protected] Gorusmek uzere, Yasin

img

yasincakmak

19 yıl 6 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

yasincakmak, diyecek birşey bulamıyorum. başarılı bir zoo! tarantulaya bayıldım... peki timsah nolacak? yani tahminimce devasa olacak...

img

beppomomo

18 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Ben bir süredir araştırıyorum ama bir türlü internet üzerinde dundurulmuş fare yavrusu bulamadım sorum ise sen türkiyeden mi alıyorsun yoksa dışardan mı getirtiyosun?

img

ufuk95

13 yıl 11 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ