Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

(FOTOGRAFLI) GREEN TREE PYTHON SATILIK

Herşeyi ile satılık ( terrarium,yılan maşası, ışık sistemi,su fısfısı)      1000$    tel : 0535 434 05 80       mail adres : [email protected]

1

2

3

4

hoca sen uçmuşsun! fiyat çok ama çok fahiş! eğer bin dolar verseydim ki buna inan, brezilyaya gider gelir ve konaklardım o paraya! ve de ormandan istemediğin kadar piton bulurdum sana...

Mercan umarım şu yılanın kıymetini gerçekten bilen biri çıkar.İnan müthiş bi hayvan, yer sorunum olmasa ben talip olacaktım.Tek kelimeyle süper bişey.

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 8 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

fiyata faiş diyen arakdas muzisyen76 sen bu yılanı turkiyede bir bul bakalım birde Mercan Shark satıyo kendi yılanı bari bişeleri bilmiyosun yorum yapma sen git brezilyadan green piton bul al iştediğin kadar bu yılana bu fiyat az bile bilmiyorsun etmiyorsun formu kirletme direk Mercan Shark ile temesa geç ozaman bence harika bir hayvan ve fiyatta gayet makul sen gitbi yılan maşası bul bakalım kafadan 100 dolar diyolar ama sen sadece konusmak olsun diye yazıyosun bu konuyuda uzatma formu kirletme lutfen saygılarımla. . .

img

xcvxc

19 yıl 1 ay üyedir.

ÖZEL MESAJ

asilergenoglu iltifatların icin tesekkur ederim ayrıca xcvxc sna katılıorum solediklerin icin yılanın nasıl oldugunu turkiyede nadir oldukların bilmiyorlar ve abuk sabuk yazı yazıolar iste verdigim fiat bu 3 yasındaki yılan icin bedava ayrıca dedgin gibi masalarda yanında bedavaya gelio gerci yılanda ole ns muzisyen76 ark.biraz arastırsın yılanımı sonra zaten bizden ozur dileyecektir turkiyedede cok sayılı sekilde var 3-4 belki da fazla bilgi edinmek isteyenler benle irtibata gecebilir msn [email protected]

ayrıca sen git brezilyaya konakla bana ordan yılan getir hepsini alıcam artık yılanları nerene koyacaksan nasıl havca limanındqn gecireceksen belki bilrisin hayvan kacakcılıgından para ve eger nesli tukenen hayvansa bide 3 yıl ve daaa fazlası hapis var bilgin olsun

o yılanı nerende getirdin türkiyeye merak ettim? boyu kaç metreydi?

ben getiririm boyuda 1.40cm zaten maksimum 2metre oluo hayvan ok.

ilginize cok tesekkurler yılanım satılmıstır kıymetini gercekten bilen birine saolun