Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

bukelemunum hıc bısey yemıyor olmek uzere

ıyı gunler bana 5 gun once bukelemun geldı antalyadan.we geldıgı gunden berı hıc bısey yemıyor.ona ozel yem werdım.canlı sınek werdım yesıllık werdım ama hıc bırını yemıyor suan sadece yatıyor butun gucu tukenmıs halde..ne olur yardım edın cok kotu durumda bukelemun.ne yapmam lazım acıl yardımınız beklıyorum

img

hkiziltug

18 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

sızın olacagınız yardımdan medet umanda hatta.aslında buraya daha agır seyler yazmak ısterdım ama...öldu bukelemun..ustun yardımlarınız ıcın tessekurler hepınızee

img

hkiziltug

18 yıl 4 ay 29 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım buy sitede defalarca yazdık.Bukalemun beslemek çok zor hatta imkansız diye.Hala neden bunda ısrar eder bu hayvanların canıyla oynarsınız ya.Birazcık duyarlı olalım.Bukalemun tutsak yaşamda ya şa tı la mı yor!!!!!!!!!!!

img

asilergenoglu

21 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

hkiziltug, bakımını bilmediğin bir hayvan alıyorsun. hastalandığnı yeni anlıyorsun, foruma yazı yazıyorsun zaten aynı gün hayvancağız ölüyor. kendin bakamamışsın bir de forumdaki insanları suçluyorsun. inanılmaz. insanlar burada gönüllü yardımcı oluyorlar o yüzden emrettiğin anda sana hemen cevap gelemeyebilir. sanki memlekette herkesin bukalemunu var da...

img

beppomomo

18 yıl 9 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ