Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

Sürüngenlerim

Arkadaşlar sürüngen koleksiyonumu görmek isterseniz  www.surungen.sevgisi.com  dan bakabilirsiniz.

En kısa zaman da diğerleride eklenecektir. Asil Ergenoğlu

img

asilergenoglu

21 yıl 2 ay 7 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Asil tebrik ederim sürüngenlerin bir harika.Umarım siteye yeni fotolar eklenir. Sitenizin güncellenmesini bekliyorum.Herkese bol sürüngenli günler....

img

tr00ler35

18 yıl 11 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

asil bey tebrık edıyorum butun surungen sevenler ıcın cok gusel bısey bu yaptıgınız herkes adına tesekkur etmek ıstıyorum bunları bızımle paylastıgınız ıcın buna benzer aktıvıtelerı yıne burda gormek dılegıyle

tr00ler35 ve asuman ilginiz için teşekkür ederim.Çok yakında koleksiyonumda olan ama siteye resimlerini koyamadığım hayvanları ve koleksiyonuma yeni eklenecek hayvanların resimlerinide siteye koyacağız.

img

asilergenoglu

ÖZEL MESAJ

asil siten hayırlı olsun.sana bi zamanlar bi mail atmıştım bilmiyorum okudunmu?senden aldığım pitonumu satmayla ilgli gerçi satmaktan vazgeçtimde sorayım dedim bi neden cevap vermediğini merak ettim yani..kendine ii bak hoşcakal..

img

baykus1018

18 yıl 8 ay 17 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Mail yazmaya çok fazla vaktim olmuyor.Çoğu zaman bakmıyorumda.Bana telefonlada ulaşabilirsin ofis telimi ve cep telimi biliyorsun sanırım.Görüşmek üzere hoşçakal.

img

asilergenoglu

ÖZEL MESAJ