Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Akvaryum Arayanlar

Mesaj Ekle

yaww arkadaslar ya akvaryum arıom yardım edın!

arkadaslar akvaryum arıom ama aradıgımı ulamadım ya buralarda cok pahalı hem uygun fıyata hemde gusel herseyıyle tam bı akvaryum ıstıom asagıda ebatları var: 130 60 gıbı olması lasım yanı bıras daha kucuk olabılır onemlı dııl ama bu ebatlara yakın bısey ve ıcınde bıtkısı,fılıtresı vs. bulunması lasım ılgılenenler ban yassın:)

img

cocco

18 yıl 6 ay 5 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Güzel arkadaşım sana yardımcı olalım da sen neredesin? Mail adresin var ise ne ? Telefon numaran ne ?Bu bilgileri bize iletirsen sana yardımcı olacakalrın sayısa daha artacaktır.Sana yardımcı olmak isterim ben istanbul anadolu yakasındayım.Görüşmek üzere...

img

cankuto

19 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

cankuto senin akvaryumun ebatları nedir??bende arıyorum akvaryum ama ses cıkmadı benim baslıga daha arıca fiat ne istiyosun?? saygılarımla...

img

slave

18 yıl 6 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba akvaryum arıyor iseniz ebatları hakkında bilgi verevbilirseniz size yardımcı olabilirim.İstediğiniz ebatta akvaryum bende yoksa bile arkadaşlarım veriyor.Sıfırmı istiyorsunuz ikinci elmi onu da söyleyin.Fiyat konusuna gelince de sizin istediğiniz akvaryumun boyutlarına bağlı.Bu arada msn adresim ve mail adresim: [email protected]

img

cankuto

19 yıl 11 ay 14 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

benim 120* 40 *60 mobilyalı akvarumum var satıyorum ilgilenirseniz şayet full veriorum cift ısşıklı ,içindeki hava taşları, mercan kumu ,dekor olarak kullanabilecein kaya ve mercan çift f4 filtre hepsi 450 ytl (sadece f4 fiyatı 2 si birden nerden baksan 300 tutar) saygılar...

img

sinistran

18 yıl 7 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ