Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Sürüngen Genel

Mesaj Ekle

SEMENDERİ OLANLAR Bİ BAKARSA ÇOK SEVİNİRİM!! - 3.sayfa

arkadaşlar ben semender almayı düşünüyorum bana bu konuda fikirlerinizi ve tavsiyelerinizi sölerseniz çok memnun olurum önerceiniz türleri falan varsa yazarsanız sevinirim

img

killswitch

18 yıl 10 ay 30 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ben umut d.bakırdan burda semender bukalamun gibi hayvanlar yok bana biri yardımcı olabilirse çok sevinirim nasıl alabilirim bide cinsinden falan hiç anlamıyorum dev gibi akvaryumum var ve boş lütfen yardımcı olun

img

webumut

19 yıl 4 ay 25 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhabalar İzmirde oturuyorum ve semender beslemiyi düşünüyorum. İzmirde satılan bir yer bilen yada elinde olan varsa lütfen yardım etsin.

img

buko

18 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

slm benım semenderlerım var yasadıgı fanusu dekotuylan beraber 2o ye verbılırm pazarlıkda olur ıkı adet semender var bırı dısı bırı erkek [email protected] benım msn ban burdanda ulasabılırsınız

img

iguana999

20 yıl 1 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba arkadaşım. Semenderlerine talibim. Sana mail attım bakabilirsen sevinirim. Buradanda sorayım. Hangi şehirdesin, cinsleri ve fotolarını mail atabilirsen sevinirim. [email protected]

img

buko

18 yıl 5 ay 26 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşlar ben 1 dişi bir erkek beta balığı ile aynı fanusa koydum bir süre sonra erkek beta öldü 2 hafta sonra dişi betayı semender yedi bilginiz olsun tedbirli olun farklı canlıyla aynı yere koymayın bende ki de dişi semender eminönünde istediğiniz kadar bulabilirsiniz ama sanırım geneli dişi ben semenderin kendi yemibni kullanıyorum karides yavrusu küçük poşette kurutulmuş vaziyette akvaryumcuya sordugum da semender iin küçük timsah tiplemesi yaptı

img

alonewolf34

14 yıl 10 ay 6 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

abi şey bn pınardan çok güzel bi semender tutum onu nasıl beslenir

img

erdem5757

9 yıl 2 ay 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bostancidkinin adresini tam soyleyebilirmisiniz bide ne kadarenk bostancidakinde

img

Bahadir2934

7 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Bostancidkinin adresini tam soyleyebilirmisiniz bide ne kadar bostancidakinde

img

Bahadir2934

7 yıl 7 ay 28 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ