Hepsievcil

Sürüngen Forumları > Yılan Sağlık ve Bakımı

Mesaj Ekle

su yılanı

su yılanı 3 mılyon bilg için: 0555 489 96 31 [email protected]

img

yildirimer

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

şehir ve yılanın uzunlunu yazarsınız yılanı almayı düşünüyorum

img

kanaryam

18 yıl 10 ay 22 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam ben istanbul kadıköy yakasındayım su yılanı elımde son 3 adet kaldı boyları 50 cm cıvarı fiyat b 10 ytl.saygılar..

img

yildirimer

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

adamım sana nereden geliyo bu yılanlar.

img

vipera

19 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Su yılanları ben arkadasımdan satın almısdım şimdi askerlık nedenıyle vermek ıstıorum.

img

yildirimer

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

ya demek öyle ha. ben arkadaşın nereden almış diye sormayacam. sen elinde kaç. tane varsa söylede ben parasını yollayam sen onları bi dereye bırak istersen ha. arkadaşından aldığın yılanı 3 milyonamı satıyon. bu arada bakıyorumda bissürü arkadaşımız atlamış. ya 3 milyona yılan olurmu. hadi oldu hiç mi önemli değil bun un kaynağı ya. bu arada siz ne kadar bilgilisiniz bi yılan beslemek için. o ölecek büyük ihtimalle. başka olay bu kadar körü koörüne atlıyosunuz olaya. bunun şağlık belgesi varmı diye soran yok. hadi bu hayvan sizede geçebilecek bi mikrop taşıyorsa ve sizi temin ederim doğadan yakalanan sürüngenlerin mikroflorası hakkında bişeyler bilseniz atlamazsınız. küçük bi örnek size. doğada yaşayan kaplumbağalar salmonella isimli o meşhur bakterinin doğal taşıyıcılarıdır. bu bakterinin mutant suşları biyoloj,k silah olarak kullanılır. vucudunuza 10 tane alırsanız enfekte olmuşsunuzdur. bunları sizlerdeki sürüngen sevgisini yok etmek için değil aksi,ne şunu bilmeniz için söyledim. siz doğaya öyle yada böyle zarar verirseniz o da gizli silahlarını kullanır. bi daha atlamamanızı tavsiye ederim saygılarımla vipera

img

vipera

19 yıl 9 ay 27 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Vipera dostum sana tamamiyle katılıyorum,çok haklısın.Satan arkadaş senin de az bişey vicdanın varsa bu işi bırak.Doğaya verdiğiniz zarar yeter artık.Sömürdünüz sömürdünüz doymuyorsunuz değil mi?Vipera ben bu olanları Sn.Prof.Ali Demirsoy'a (Türkiye CITES Başkanı) telefonla bizzat bildireceğim.Sen de bana destek ol.Bu sürüngen tacirlerinin işini bitirelim.

img

city35_

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Selam bi sürü doğa hayvanı taciri var hangı biriyle ugrasıcaksınız burası türkiye adam yolda esrar bıle satıo amerikad olsa yakaladıklarında direk hapıs öle rüşvet fılan da işlemez amerikada sincapları neden kımse yakalayıpd satmıo cezası hapıs turkıyed adam yold sıncap satıo.keşke başedebılsek ama cok zor gidin kadıköy iskelesindekı kuşculara ne arasanız var yabanı kurbaga sıncap atmaca yılan kaplumbaga bunları beledıye nıe yasaklamıo soruyorum size benl ugrasıcanıza büyük işletmelere bakın ana kaynak orası.

img

yildirimer

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadaşım burada senle uğraşmıyoruz.Sen ve senin gibilerle uğraşıyoruz.Bu işin peşini de bırakmaya niyetimiz yok.Türkiye'den sonuç alamazsak Avrupa'daki gerekli yerlere mail atacağım.Sana da tavsiyem bu işleri bırak.Doğayı ve ekolojik dengeyi para hırsınız uğruna yoketmeye hakkınız yok.

img

city35_

18 yıl 8 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Arkadasım burda senle deıl sen ve senın gıbılerle ugrasıyoruz demişsin anlamadım ne demek ıstediğini benım elımde 2 tane su yılanı var türkiyede yüzlerce kişid yılan var hangi birinle uğraşıcaksın kolay gelsin sana sen asıl bunları yakalıyan ana kaynaklara yönelsene pet shoplara fılan milletin hobisini niye engelliyosun.git araziye orda yılan yakalıyan yüzlerce kişi var git onları yakalat.bunlar benım karnımı doyurmuyo.satıpda zengin olucak deılım.ben gidip dogaya salsam adam gidip yine ordan yakalr rahat bırakmıolarkı yılanları.

img

yildirimer

19 yıl 3 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ