Hepsievcil

Akvaryum Forumları > Satılık Akvaryumlar

Mesaj Ekle

95x40x50 ciziksiz, temiz akvaryum 90 YTL.

Merhaba ! 95x40x50 180 lt. 8 mm cam. Kapak ve aydinlatma tertibati var. Fiyati: 90 YTL Resim icin ; http://www.sahibinden.com/pls/sahibinden/AdDetail.DoIt?AdId=1931536 Mehmet Dizdar, 4.levent-Istanbul, 16 Kasım 2005 Tlf: 0537 3257100

img

shadowman

20 yıl 3 ay 11 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

arkadaşım inceledim ama üstte ıışık tertibatını göremedim herhalde kuşağın altında üsttte komple kapak yok zannedersem

img

fma55

19 yıl 2 ay 24 günlük üyedir.

ÖZEL MESAJ

Merhaba ! Daha once sizinle gorusmustuk. Akvaryum icin olcu vermistin. Biara akvaryum uretimini dusunmustuk, sonra vazgectik. Bu benim leptosoma tankim, kapak ozel yapim giydirme mdf tac kapak. Sol taraf 3337 atmana ek selale filtre icin, istemezseniz orjinal sol komple parcasi var. Ust icin buhar kapaklari var, iyi duruyor, kullanimi basit. Ustten kayitlara oturtuyorum, yemleme - temizlik cok kolay, Kapagi oynatmiyorsun bile. Temiz, ciziksiz, problemsiz bir tank. Kapagi cok rahat kullandim. Kusagin altinda aydinlatma var. Kapagi ters cevirmezsen goremezsin, cirtlidir florasan degisimi cok basittir. Aydinlatma sudan etkilenmiyor. Hoscakalin...

img

shadowman

ÖZEL MESAJ

Birde fiyati baya indirdim, maksat hobby olsun. Birilerinin isi gorulsun. Akvaryumcuya gidince fiyatlari goruyoruz nedir. 200 lt lik dolapli - kapakli - aydinlatmali - dis filtreli parada 50 YTL olsun alici cok. Bende alicam bulursam. Bi yavru tanki aliim dedim, arkama bakmadan kactim, one fiyatlar ole.

img

shadowman

ÖZEL MESAJ